Bluetooth kulaklıkla otomatik cevaplamayı nasıl kapatırız. (yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

bboybocuk

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth kulaklıkla otomatik cevaplamayı nasıl kapatırız. (yardım)
Herkese merhaba. Arkadaşlar sony xperia s kullanıyorum. Bluetooth kulaklık bağlıyken çağrı gelince hiçbir tuşa basmadan otomatik açılıyor. Bunu nasıl kapatabilirim. Telefonu ics'ye güncellemeden önce çağrı geldiğinde ya telefondan yada kulaklığa basıp cevaplıyordum. ics yükledikten sonra çağrı gelince hemen açılıyor. Bunu nasıl kapatabiliriz çağrı geldiğinde kendim cevaplamak istiyorum. Kurcaladım ama pek birşey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim...

xPaSHax

xPaSHax

Üye
ayarlardan gelen cagrı ayarlarından olabılır bıde bluetooth ayarları mutlaka vardır oralara bak otomatık cevaplama modu var orda onda tik ısaretlı kesin onu kaldır baska cıhazda buna benzer bısey basıma geldı ordan yardımcı olmaya calıstım

bboybocuk

Üye
    Konu Sahibi
Dostum yardımın için teşekkür ederim. Fakat telefonda o tür ayarlar yok. Ayarların altını üstüne getirdim bulamadım.

xPaSHax

xPaSHax

Üye
bak sole yap cıhazda kulaklıgı tanıttın sonucta onu ıptal et en bastan tanıt ozaman sana sorması lazım otomatık olayını

bboybocuk

Üye
    Konu Sahibi
Tamam olayı çözdüm. Telefona bi program yüklemiştim çağrı gelince bluetooth'u otomatik aktif ediyor. O program yüzünden çağrı gelince otomatik cevap veriyormuş. Programı pasif hale getirdim. Otomatik cevaplama olayı kalktı. Çağrı gelince elle cevaplıyorum. Yardımın için de ayrıca teşekkür ederim dostum.

xPaSHax

xPaSHax

Üye
rıca ederım sorununu hallettıgıne sevındım :oke:

bboybocuk

Üye
    Konu Sahibi
Benim anlamadığım ics'ye yükseltmeden önce de o program ben de yüklüydü ama otomatik cevap vermiyordu. Şimdi niye otomatik cevaplıyor anlamadım. Neyse sağlık olsun. Onu da bi ara çözmeye çalışırım artık. Selametle...

xPaSHax

xPaSHax

Üye
Benim anlamadığım ics'ye yükseltmeden önce de o program ben de yüklüydü ama otomatik cevap vermiyordu. Şimdi niye otomatik cevaplıyor anlamadım. Neyse sağlık olsun. Onu da bi ara çözmeye çalışırım artık. Selametle...
ozaman program stabıl degıl guncelleme ıstıyor

bboybocuk

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın program güncel değil. 2011 yılına ait program. O yüzden dengesiz davranıyor. Güncel bi program bulmam lazım.

Üst Alt