Bluetooth Kulaklik Eslestirme

Sponsorlu Bağlantılar

okkalama1

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth Kulaklik Eslestirme
Merhaba arkadaşlar.
Benim elimde bm220 arcon london kulaklik var fakat kilavuzu kaybettim bu yuzden eslestirmeyi yapamiyorum. Bilen varsa yardim edebilir mi ?? Telefon s4

ccaann35

Üye
Bluetooth kulaklığı açma tuşuna içinden 10 a kadar sayarak basılı tut. Sonra onlar birbirini bulur eşleşirler. Hadi dene, neticeyi bildir.

Luck Star

Luck Star

Üye
Bluetooth kulaklığı açma tuşuna içinden 10 a kadar sayarak basılı tut. Sonra onlar birbirini bulur eşleşirler. Hadi dene, neticeyi bildir.

adamın toplam 2 mesajı var birini de şimdi girdi zaten :D

büyük ihtimalle sorunu çözdü ve siteye girmeyi düşünmüyor bile . teşekkürler

okkalama1

Üye
    Konu Sahibi
Yatmistim aksamda. 20 snyeye yakin basili tuttum ama kirmizi ve mavi bilikte yanip sonuyor.

istisna97

istisna97

Üye
Evet yanıp sonerken telden blutut ac ve cihazı seç eslesiyorlar

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Babama jabra kulaklik almistim onda bi sure basinca isik yanip kaliyodu oyle eslesince araliklarla yanip sonuyo

okkalama1

Üye
    Konu Sahibi
Bluetoothu 3 teldende actim fakat hicbirini gormedi. Tellerde gormedi. Mavi surekli yanmiyor.

Kulaklık ta ses acma/kapama. Ve konusma cevaplama tuslari mevcut.isterseniz foto atayim.Yard edebilecek yokmu ??

seven80

Üye
Açma kapama tuşu hangisi bilen varmı acava. Cihaz üzerinde sade + ve - tuşları var. Bunlardan hangisi açma tuşu

hamiz34

Üye
Ses açma (+) ve ses kısma (-) tuşları haricinde ayrıca bir tuş daha olması lazım. Muhtemelen siz farketmemissinizdir. Gelen çağrıları açma veya kapama tuşu varsa basılı tutun açılır (bazı cihazlarda 3-5 saniye basılı tutmak gerekebilir)

SM-G900I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt