bluetooth ile cep telefonum ile blgisayarımın internetine nasıl bağlanabilirim ???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
    Konu Sahibi
bluetooth ile cep telefonum ile blgisayarımın internetine nasıl bağlanabilirim ???
Arkadaşlar cep telefonumdan bilgisayarımın internetini kullanmak istiyorum. İşletim sistemim win7 nokia pc suite yüklü bluetooth adaptörüm tamamen tanımlı bilgisayarım telefonumu tanıyor nokia pc suite 'ye de bağlı ama cep telefonumdan bilgisayarımın internetine bluetooth adaptörü vasıtası ile nasıl bağlanacağım yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler...

:oke::oke::oke:

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
pc suite ile zor.... Yenı cıkan nokıa suite dıye bısı var 80 mb ınternetten onu ındır yukle telefonu BT ıle bagladıktan sonra solda ınternete baglan dıye bısey cıkıyor.. Ona tıklayarak baglanabılırsın

----------Eklendi @ 14:33:36 ---------- Yazıldı @ 14:32:48 ----------

• Beğen
Tepkiler: OGUZ_87
OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
    Konu Sahibi
sagol kardeşim nokia pc suite olması şart değil başka bir program da olursa olur :D

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
    Konu Sahibi
hayalet2741 kardeşimde başka yardım edecek kimsem yok galiba

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bu bolumle ilgilenen cok az kisi var zaten.. Ben cozum yaznca dıyer arkadslar yazmamıs olabılırler :)

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
internete bağlan diyince telefonun şebekesinden bağlaniyor ama. Bende ovi suite var onda öyle

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
normalıde oyle zaten nokia suite de ovi nın yenısı :)

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
    Konu Sahibi
yok kardeşlerim telefonumun bluetooth' u ile bilgisayarımdan internete bağlanmak istiyorum yani cep telefonumdan internete girmek istiyorum bilgiasayarıma bağlanarak

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Malesef onun bir çözümü yok bıldıgım kadarıyla...

OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
    Konu Sahibi
yine de sağol kardeşim benim ilgin ve alakan için bi çözüm duyarsan veya denk gelirsen pm atarsan çok sevinirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt