Bluetooth Charger 1.0

• 3 Nisan 2013
  • 3466 Okunma
  • 21 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Bluetooth Şarj Cihazı - kablosuz uzayda dağınık elektromanyetik dalgalar Nokia N8 ve diğer Symbian Belle akıllı şarj etmek için bir uygulama. Elektromanyetik indüksiyon prensibi yanı sıra, Alman bilim adamlarının gelişimi üzerinde çalışır. Sadece uygulamayı çalıştırın ve o uygulamanın içindeki Enable Bluetooth tıklayın ve telefonunuzun batarya çubuğu şarj işlemi görüntülemeye başlar fark edeceksiniz. Bunun yerine özel bir cihaz Ancak, yazılım bir bobin vmotirovannuyu Bluetooth kullanan - anten, bobin oluşan mevcut sistemin, yeniden yönlendirmek için alt düzey API kullanarak izin verdiğinde akıllı pil elektromanyetik alan. Tam şarj yaklaşık 6-7 saat sürer. S ^ 3 / Anna / Belle Akıllı Telefonlar ile uyumlu.

Not:1 nisan da yayınlanmış güzel bir şaka programı

Yazan: asigsasi

Bluetooth Charger 1.0 İndir

fenicks, manolyam63 ve jatvalca bunu beğendi.
  2. :tşk:

asigsasi bunu beğendi.
  3. :rica:

manolyam63 bunu beğendi.
  4. Acayipmiş API Diyor Ama Heral Gps İle Alakalı + Şarj Neyse Teşekkürler

5. ilk başta inandık fakat 1 nisan da çıktı diye belki şaka değildir :ehe

6. beyler şarj göstergesi harekete geçiyor programı açınca şarj ediyor gibi gösteriyor ama :/

7. bende işe yarar bir program diye türkçe yapmıştım. çevirdikten sonra şaka olduğunu anladım :aha: :ehe

tass_co1983 ve asigsasi bunu beğendi.
  8. sen yine türkçe olanı paylaş :)

manolyam63 bunu beğendi.
  9. kcr

kcr
    Şaka olup olmadığı netlik kazanmadı ama her halükârda şaka olarak da kullanılabilir binbir palavrayla. Bluetoohth'la, kablosuzla, atmosfer basıncıyla, oksijenle...:ehe

10. bu programı 1 nisan da daily de yayınlayıp 2 nisan da kilit vuruyorlar sa şaka amaçlı veya fake bi uygulama dir aslında buradaki milleti işletmek var fakat arkamızdan neler neler derler :ehe

manolyam63 bunu beğendi.
  11. kcr

kcr
    Az daha uğraşırsak yeni bir şehir efsanesi doğacak bu gidişle:)

12. adamlar güzel şaka yaptı gülermisin ağlarmısın:ehe

13. teşekkürler isa
    belki şarj edecek ama şarj istasyonu nerede daha türkiyede böyle bir uygulama yok ama yurt dışında olduğunu biliyorum geçende bir yerde okudum

asigsasi bunu beğendi.
  14. inşallah Türkiye'de olur böyle bir sistem :bilmm

15. emeğe saygı teşekkürler :oke:

asigsasi bunu beğendi.
  16. ben bırsey anlamadım bundan...

17. zaten şaka programı :)

18. ıyı bende cııdıye almadım

19. :))

Yüklüyor...
22/09/2018 - 02:49