Bluetooth bağlanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

OrodrethElanessé

OrodrethElanessé

Üye
    Konu Sahibi
Bluetooth bağlanmıyor
Arkadaşlar 6230i telefonum için yeni IVTBlueSoleil marka bluetooth aldım bununla ilgili sorum olacak:

Bluetoothu cdsinden yükledim we taktım kendi programı telefonumu göüyor we dosya alımı yapılıyor ancak nokia pc suite ile bağlanmıyor bluetoothu seçince telefon listede görünmüyor pc suiteden girmek için ne yapmalıyım yardım edin lütfen :help:

wapcimor

Üye
bak dostum benimkide aynı marka.eğer PC suite 5.4 ten düşükse yapman gereken iki şey var. nokianın sitesine girip PC suite 6.6 yı indirmen.ve sorunu çözmüş olması lazım ;;)

ilker

Üye
dostum arkadaşın dediği gibi pc suite yi bi yükselt sonra bluetooh un sitesinden driverin son versiyonunu indir oluyorr cd de gelen versiyon olmuyor benimde başıma geldi kolay gesinn :artı: :artı: :artı:

anduil_10

Üye
aynısıdan ben kullanıyom hiç bi sorun yok

MagNum

MagNum

Üye
Sorun bende de yok :artı:

OrodrethElanessé

OrodrethElanessé

Üye
    Konu Sahibi
pc suite v6.6 benim ama çalışmıyor o dediğin bluetoothun driverini nerden indirebilirim ? :help: :help: :help: :help:

OrodrethElanessé

OrodrethElanessé

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bluetootun driverini indirdim versiyonu 1.6.1.4 oldu pc suite gördü şimdi saolun ama yeni bi sorun war şimdi de şifreyi giriyorum pc de ama telefonda şifre sormadan hemen bağlantı kesiliyor bu neden acaba ?

dj_scorpion

Üye
dostum sen pc yi yetkili olarak ata
bi daha girmene gerk kalmaz
sen en iyisi bi dedigimi yap
saygılarrr...

OrodrethElanessé

OrodrethElanessé

Üye
    Konu Sahibi
Tamam sorun düzeldi yardımı olan herkese tşkler ;;)

leons_19

Üye
arkadaşlar ben herşeyi denedim ama yine olmadı pc suiet en son versiyon 7 .1.30 ama bluetoot yine görmüyor bilgisi olan var mı ?

thenocta

Üye
arkadaşlar 6233 telefonum var ve bununla birlikte bluetooth vasıtasıyla pc suit üzerinden internete bağlanmaya çalışıyorum fakat tam bağlanacağım sırada bağlantı kesiliyor bunun nedeni ne olabilir sizce ayrıca başka bir arkadaşımın bilgisayarında bluetooth vasitasıyla pc suit üzerinden girmeyi denedim ve başarılı oldum ama aynı uygulamayı kendi bilgisayarımda yapamdım. Yardımcı olursanız sevinirim

cikolatagirl

cikolatagirl

Üye
aynn bnde version 7 yi yükledim ve görmüyor...ne yapmm lzım bigisi olnlar ütfn yardım edin bu tatlı cadıyaaa:D

Üst Alt