BlueStacks 2 - Windows'ta Android Oyunları Oynama

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
BlueStacks 2 - Windows'ta Android Oyunları Oynama
Windows işletim sistemli bilgisayar kullananlar için hazırlanan Bluestacks isimli uygulama, bu bilgisayarlarda Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen mobil oyunları oynamanızı sağlıyor.

Bugüne kadar geliştirilen en akıcı ve en iyi performanslı Android simülatörlerden birisi olan BlueStacks, bilgisayarlarınıza da oldukça kolay bir şekilde kurulabiliyor. Kurulum işlemine başladığınızda uzun bir süre ekran kilitlenmiş gibi görünebilir ama bu sırada kurulum işleminin devam ettiğini ve sabırla beklemeniz gerektiğini unutmayın.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kurulum ardından yazılım direk olarak çalışır hale gelirken, Android uygulamaları ve oynamak istediğiniz Android oyunları için öncelikle Google Play Store üzerine sahip olduğunuz Gmail hesabı yardımıyla giriş yapmanız yeterli oluyor. Daha sonra kolayca Android oyunlarını bilgisayarda oynamak ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırmak işletimini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ekli dosyalar

scm

Üye
pc de androit programlarını açıp test etmek için bunu kurmuştum ama sonuç vermedi.
bu talebimi karşılayacak deneyip sonuç aldıgınız bir program varsa adını verirmisiniz.

Jan

Jan

Üye
en son dün indirdim bluestacks i .. Win 1o kullanıyorum da kasıyor bunun sebebi ne ola ki ?

teknogezgini

Üye
Ben kullanıyorum güzel program dır

Üst Alt