Bluestack

Sponsorlu Bağlantılar

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
Bluestack
Bluestack installer durduruldu

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar win7 pc var bluestack kendi sitesinden indirdim fakat yukleme dosyasina bastigimda bluestack installer durduruldu hatasi aliyorum coxumunu bilen varsa yardim edebilirmi :)

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
kardeş win 7 64 bitmi 32 bit miburdamısın

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Başka siteden indirmeyi dene ;)

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
Denedim ayni sey :( sorunu cozen biri varsa yardim edebilirmi

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Başka sürümü varsa, onu indir ;)

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Windows 7 olsa sahipliğini al diyecektim ama kolay gelsin, inşallah çözülür sorunun :) Bir de uyumluluk deneyebilirsin, başka bi şey gelmiyor aklıma.

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 olsa sahipliğini al diyecektim ama kolay gelsin, inşallah çözülür sorunun :) Bir de uyumluluk deneyebilirsin, başka bi şey gelmiyor aklıma.
Bilgisayar windows 7 uyumluluk deneyemedim dosyayi yukleyemedim daha basiyorum hata surekli

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
:hmmm Bu arada windows 8 olsa yazacaktım yanlış yazmışım pardon :utan:

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
hd app playeri indir o da yükleniyor kısmında kalmıyor sadece biraz fazla bekliyor app player onu kullan

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Buraya gir

sonra orda şifre istiyor şifresi de erbil@kaskus . aynı kalitede değil ama iş görür. ama google playa tarayıcıyla girip öyle kullanman gerek :D

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
Buraya gir

sonra orda şifre istiyor şifresi de erbil@kaskus . aynı kalitede değil ama iş görür. ama google playa tarayıcıyla girip öyle kullanman gerek :D
Anladim saolasin kardesim eve gidince denicem peki stabil calisiyormu clash of clans oynanirmi stabil.olarak pc iyi sistem :)

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
valla pek bilgim yok ya :D denemedim ama tarayıcı oto yok ha my apps da sanırım help var tıklayınca altta link veriyor ona tıklıyınca üstte tarayıcı yerine yazıyosun google playe öyle giriyorsun

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
valla pek bilgim yok ya :D denemedim ama tarayıcı oto yok ha my apps da sanırım help var tıklayınca altta link veriyor ona tıklıyınca üstte tarayıcı yerine yazıyosun google playe öyle giriyorsun
Apk kurulabiliyormu?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
evet programın amacı o :D bu da o sürümde nsaıl google playı kullanacağını anlatan video
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

T.serdar

Üye
    Konu Sahibi
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
önemli değil