Canlı Duvar Kağıdı Blue Sky Pro Live Wallpaper v1.1.3

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Gerekli Android Sürümü: 2.2 ve üzeriBulutlu bir havada uçan kuşlar, koşan geyikler, Sallanan ağaçlar ve gözlerinizi dinlendirecek canlı bir duvar kağıdı.

Canlı duvar kağıdı sevenler için.


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: 'TUĞ'
skylinegti

skylinegti

Üye
teşekkürler...
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Tesekkurler
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
sadakat_

sadakat_

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt