Duvar Kağıdı 3D Wallpaper Parallax - 4D Backgrounds v6.0.340 [Pro]

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
3D Wallpaper Parallax - 4D Backgrounds, içerisinde barındırdığı binlerce farklı yüksek çözünürlükte ki duvar kağıdı ile kullanıcılara hizmet etmektedir. Sizde farklı duvar kağıtları arıyorsanız bu uygulamayı indirerek istediğiniz kategoriye göz atabilirsiniz.

What's New:
Android 10 issue fix,
4D more smooth in Android 10.

PRO features unlocked
● Paid content unlocked
● Released by derrin

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Emre
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt