Bloomberg: Galaxy S4 Qualcomm and Exynos 5 Octa versiyonları onaylandı

 • 13 Mart 2013
 • 318 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. New York‘da düzenlenecek olan “Unpacked” etkinliğine 1 gün gibi bir süre kaldı. Güney Kore devi Samsung, düzenleyeceği etkinlikte yeni amiral gemisi akıllı telefonu gün yüzüne çıkartacak. Galaxy S Serisi‘nin yeni ismi olacak olan Galaxy S IV, tüm dünyada ki akıllı telefon meraklıları tarafından merakla bekleniyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Samsung‘un yeni amiral gemisinin Qualcomm Snapdragonn 600 ve Exynos 5 Octa yonga setleri olarak iki farklı versiyon halinde sunacağı konusunda iddialar geliyordu. Bloomberg üzerinden bilgi de iddia edildiği şekilde iki farklı versiyon halinde satışa sunulacağı yönünde.

  ABD versiyonu dört çekirdekli işlemci içeren Qualcomm Snapdragonn 600 yonga seti ile gelirken, uluslararası versiyonu ise sekiz çekirdekli Exynos 5 Octa ile satışa sunulacak. Ayrıca yine Bloomberg, “Eye Tracking” özelliğinin olacağını ancak ”Eye Scroll” özelliğinin yer almayacağını da belirtiyor.

  Bloomberg: Galaxy S4 Qualcomm and Exynos 5 Octa versiyonları onaylandı
   


  Yazan: ANIL
 2. Eye scrill için göz bebeğinin ve telefonun alt ekranın arasındaki meaafenin iyi ölçülüp tam görüş noktasının yerinin bilinmesi gerekir. 1.9mp veya 2.1 mp kamera ile auto focus olmadan bu imkansız. Tahminime göre otomatik odaklama olsa bile 5mpnin altı ve ışığı iyi isleyemeyen bir kamera göz bebeğini tam algilayamaz. Sonuçta gözün 0.2mm hareketini hesaplamak gerekli
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 03:39