Blackmart Alpha Artık Niye Çalışmıyor ?(ÇÖZÜLDÜ) İndirme linki içeride

• 14 Ekim 2012
  • 35577 Okunma
  • 20 Cevap

1. arkadaşlar bu sabah ben yeni farkettim ama belki daha önceden beri çalışmıyordur,sebebini bilen var mı ?
    bakın ben ss de sallamasyon olarak asphalt yazdım ama hiçbirşey bulmadı ne ararsam arıyayım bulamıyor more tuşuna basınca hiçbirşey yapamıyor tek yaptığı daha önceden yüklenmiş olan programları göstermek :evet:

nasıl düzeltebileceğimiz hakkında bilgisi olan var mı veya alternatif ne tür market programları var ? veya blackmart kendiliğinden düzelir mi ?

Edit:Blackmart indirme linki : http://netload.in/dateisvFMTQ40AT/Blackmart_Alpha_0.49_b93.apk.htm

Yazan: avcitalip
  2. Bende de çalışmıyor.s

3. kapatıldımı ki acaba ? :( bilen birisi yorum yazsaydı iyi olurdu :evet:

4. Kötüydü zaten.

5. Kapatıldı.Aptoide kullanın

6. yani yarım saatte indiriyordu ama indiriyordu yani :)

- - - Eklendi - - -

şimdi indiriyorum :tşk:

7. Aptoidenin de son surumunde vardı galiba

- - - Eklendi - - -

Sorun var dicektim :)

8. sen ne kullanıyorsun peki ? :)

9. applanet admin'lerine ve hacker'larına FBI baskın yapmıştı sanırım operasyon blackmart içinde yapıldı ki dünden beri çalışmıyor sunucuları

10. evet oda çalışmıyor,sanırım android kullanıcılarına telefon üzerinden artık bedava uygulama yok :( apptoide,blackmart,applanet,apkmania v.b bunların alternatifi yokmu yahu ? :ağlarım:

11. apk mania da mi yok:o

12. Evet oda kapatıldı :evet: :(

13. Koskoca Maxicep ve Play Store var neden bu kadar dert ediyorsunuz :D

14. :evet: Aynen indirin tapatalk'ı maxicep'e bağlanın blackmart alpha gibi zaten :D

15. çalışan apk bulmak zor oluyor :evet:

- - - Eklendi - - -

google play store'da paralı zaten :)

16. şu an çalışıyor Blackmarkt kötü falan da değildi.

17. hayır,çalışmıyor

18. Benim de calisiyor bu sabah duzeldi

19. Bende eskiden sınırlı indirme hızıyla çalışıyordu çok yavaş indiriyordu şu an gayet güzel normal indirme hızında çalışıyor gayet de güzel tüm programları buluyor kaldırıp yeniden yükleyin.

avcitalip bunu beğendi.
  20. Tamam Kardeşim bir kaldırıp tekrardan yüklüyorum...

- - - Eklendi - - -

tamam kardeşim çok teşekkür ederim kaldırıp tekrardan yükledim şuanda sorunsuzca çalışıyor,konu kilitlenebilir :locked:

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 14:16