BlackBerry Yazılım Güncelleme / Wipe / Adım Adım Resimli Anlatım / (EN KOLAY YOL)

Sponsorlu Bağlantılar

8yunocan

8yunocan

Üye
Şu an Güncelliyorum 16. Adımdayım ;) Kardeşim Bana bir banka hesabı ver hesabına para yatırcam Şuan Telefon müthiş Oldu Teşekkürler.Allah Razı Olsun..

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Şu an Güncelliyorum 16. Adımdayım ;) Kardeşim Bana bir banka hesabı ver hesabına para yatırcam Şuan Telefon müthiş Oldu Teşekkürler.Allah Razı Olsun..

eyvallah işiniz görülsünde :)

kadir_bay

kadir_bay

Üye
eyvallah güzel anlatım olmuş . işime yaradı

berkanntt

Üye
merhaba arkadaşlar yarın akşam 10 da elime blacberyy hem tuşlu hem dokunmatik bi telefon gelçekmodelini bilmediğim için ole bi telefonmuş ama bu telefon orjinal değil ve telefonun yazılımı çökmüş ben bunu nasıl yaparım düzeltirimm nolurr yardım edinn​

- - - Eklendi - - -

arkadaşlarr lütfen yardımm edinn
merhaba arkadaşlar yarın akşam 10 da elime blacberyy hem tuşlu hem dokunmatik bi telefon gelçekmodelini bilmediğim için ole bi telefonmuş ama bu telefon orjinal değil ve telefonun yazılımı çökmüş ben bunu nasıl yaparım düzeltirimm nolurr yardım edinn​

berkanntt

Üye
merhaba arkadaşlar yarın akşam 10 da elime blacberyy hem tuşlu hem dokunmatik bi telefon gelecek modelini bilmediğim için öyle bir telefonmuş ama bu telefon orjinal değil ve telefonun yazılımı çökmüş ben bunu nasıl yaparım düzeltirimm ne olur yardım edin lütfen arkadaşlar şu konuya bakın http://www.maxicep.com/blackberry-genel-destek/blacberry-telefonum-coktu-688926.html ne olur lütfen​

- - - Eklendi - - -

arkadaşlarr lütfen yardımm edinn

http://www.maxicep.com/blackberry-genel-destek/blacberry-telefonum-coktu-688926.html

- - - Eklendi - - -

yardım edin yha knuda açtım kimse cevaplamadı http://www.maxicep.com/blackberry-genel-destek/blacberry-telefonum-coktu-688926.html

olciay

olciay

Üye
TEŞEKKÜRLER ELİNE SAĞLIK :d:

pelın_

Ben bunu yaparsam tarıhte bı cag atlar o derece zor okurken yoruldum ama sagol;)

alperen1331

Üye
Bu program Garantiyi bozar mı ?

hacker_ceset

Üye
Acil Bana Ulaşabilir misiniz Blackberry 8320 Güncelleme Anında Hata Oluştu

harby_cocuk

harby_cocuk

Üye
tesekkurler..

raşitabi

Üye
teşekürler

print01

Üye
dedikleriniz tmm olduda tüm resimler müzikler gittii...........

print01

Üye
dediklerinizi yaptımm amaa tümm resimlerr müziklerr gitti yedeklemede yaptımm...... yardımmm..!!!

alyuz41

alyuz41

Üye
Resimler gözükmüyor kardeş onları tekrar yükleyebilme şansın varmı? Ayrıca 9800 Torch cihazım IMEI'den bakınca yurt dışından gelmiş gözüküyor ama cihazı fabrika ayarlarına geri döndürdüğümde AVEA Masaüstü resimi çıkıyor ve garanti AVEA kayıtlı? Cihazımda "Güncelleme" gibi seçenek yok. Nasıl güncelleme olduğunu öğrenebilirim? 9800 TORCH

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Resimler ölmüş,yenilenme şansları var mıdır ?

0536996

0536996

Üye
Blackberry 9360 nasıl güncellenıyor masaustu surumu hata verip duruyor tl ıcındede guncelle seceneyı yok lutfen yardım edın

Misafir

çook teşekkür ederim ne zamandır bu 9360 telefonumu güncellemek istiyordum. çok iyi oldu sağolun