Blackberry Messenger’ın Android Ve Iphone Için Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

 • 19 Eylül 2013
 • 360 Okunma
 • 1 Cevap

 1. 19 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Son dönemde özellikle de anlık mesajlaşma uygulamalarının kullanım oranlarının gün geçtikçe arttığını görüyoruz. Bu uygulamalardan bir tanesi de Kanada kökenli Blackberry tarafından geliştirilmişti. Blackberry Messenger adında ki uygulamanın, popüler işletim sistemleri Google Android ve Apple iOS için sunulacağı yönünde haberler gelmekteydi.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Nihayet hem Google‘ın Android işletim sistemi hem de Apple‘ın iOSişletim sistemi için çıkış tarihleri açıklandı. Gelen bilgiye göre Android için yayınlanacak olan BBM, 21 Eylül tarihinde Google Play Store‘da yerini alacak. Diğer taraftan Apple‘ın iOS üzerinde çalışan cihazları için de App Store‘da 22 Eylül tarihi çıkış tarihi olarak belirlenmiş.

  Android tarafına baktığımızda BBM’nin Android Ice Cream Sandwich veAndroid Jelly Bean üzerinde çalışacağını söyleyebiliriz. Diğer taraftan iOSplatformunda ise iOS 6 ve iOS 7 yüklü cihazlarla kullanabilmek mümkün olacak.

  Blackberry Messenger ayrıca bir çok özelliği de beraberinde getirecek. Bunlar arasında BBM Chat de yer alıyor. BBM Chat ile dosya ve fotoğraf paylaşımı da yapılabiliyor. Ancak diğer taraftan şunu da belirtelim ki BBMvideo arama ya da sesli arama Android ve iOS kullanıcıları için sunulmayacak. Ancak ileri de ki versiyonlarda sunulabilir.

  Blackberry Messenger’ın Android ve iPhone için çıkış tarihi belli oldu
   


  Yazan: ANIL

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 19 Eylül 2013 #2

  Samet.25

  Samet.25

  cok iyi olcak gibi bakalim
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/07/2019 - 01:11