Blackberry hakkında

 • 20 Eylül 2012
 • 1624 Okunma
 • 34 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İyi günler arkadaşlar sıkça mesajlaşan oyun oynamayan telefonda biri olarak blackberry 9360 almaya karar verdim fakat bis falan varmış blackberry de bu ne işe yarar almasak olur mu fiyatlar nedir bilgilendirir misiniz beni ?

  ben 9360 dedim ama başka daha iyi modeli varsa bu fiyata tavsiye edin lütfen.
   


  Yazan: bigmod
 2. evet bis paket sayesinde whatapp,bbm gibi uygulamaları kullanabileceksin.yalnız o telefonda tuşlar çıt çıt diye ses çıkarıyor onuda söyliyeyim.dene ve ondan sonra al:oke:
   
 3. oyun oynayan birisi değilim burda blackberry çok popüler ayrıca bis ne oldugunu hala çözemedim ve bu telefonu kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
   
 4.  
 5. dokunmatik istemiyorum klavyeli istiyorum fakat bis olmadan wifi ile internete bağlanamıyormuyuz ?
   
 6. bağlanırsın
   
 7. Teşekkürler bis internet paketi gibi birşey yani ? onu alınca internete istediğimiz gibi girebiliyoruz fakat cit cit sesini bakıcam youtubeye nasıl yazabilirim bu sorunu :D

  - - - Eklendi - - -

  up !
   
 8. Blackberry almanı hiç önermem :) Sar değeri çok çok yüksek.Diğer üyelerinde dediği gibi tuşları insanın sinirini hoplatıyor.Bence Turkcell Vodafone Teknosa gibi bir yere gidip orda dene bb'leri.zaten hepsinde çıkarıyor o tuş sesini (dokunmatikler hariç).Ama dediğim gibi sar değerleri çok çok yüksek.Sağlığını önemsiyorsan almamanı öneririm :ok2:
   

 9. 1.06 sar değeri bu telefonun çok yüksek gelmedi bana tuş sesi hakkında gidip inceliyeceğim teknoloji marketleri fakat videolarda izlediğim kadarıyla bu 9360 da pek tuş sesi yok.
   
 10. bis paketi olmadan,whatsapp'a bağlanan biliyorum ben:)
   
 11. yani blackberry alırsam bis almama gerek yok mu
   
 12. Bis olmayan bir blackberry saman gibidir.
   
 13. normalde 0.60 ve ustu yuksek sayilar.
   
 14. hayır amerikada bu değer 1.6 üstüne çıkarsa zararlıdır denmiş ve çoğu telefon 1 sar değerini geçiyor araştırmadan yazmayınız !!

  - - - Eklendi - - -

  blackberry bis aldıktan sonra internet paketide almak zorunda mıyız internete bağlanmak için ?
   
 15. Benim sana vereceğim en güzel tavsiye blackberry'e bulaşma derim klavyeli istiyorsanız başka bir modele yönelmeniz daha iyi olacak çünkü iphone tarzında,kendi bünyesinde büyüyen bir firma yani sadece mesajlaşmak için kullanıcaksanız tamam ama multimedya yönünden düşünüyorsanız tavsiye etmem,bis paketide lazım olucak standart internet paketi fiyatında olur onlarda,telefon nerdeyse birçok bölümü internetle çalıştığından o paket lazım olacak verimli kullanabilmeniz için,mevcut internet paketiyle çok birşeye izin vermez ama bis aldığınızda tam randımanlı bir şekilde internetini kullanıyorsunuz.
   
 16. BlackBerry Almayın Derim.Onun Yerine Üst Düzey Nokia yada Sıfır Bi 3GS Olabilir.:oke:
   
 17. teşekkür ederim multimedia için ipod touchum var zaten sadece mesajlışıcam ve telefonla kullanıcam internetede öyle çok düşkün biri değilimdir öğrenci oldugumdan bis ve internet pakedi almadan takılırım belki.
   
 18. Hocam Bildigim Kadarıyla Touch'ta iPhone Moduna Bi Aparat İle Alabiliyormuşsunuz.Öyle de Kullanabilirsiniz Aslında :hmmm
   
 19. Artık pek çok uzman farklı açıklamalar yapabiliyor. Özellikle telefonundaki radyasyon olayları, yazları çıkan karpuz diyeti gibi alışılmış bir konu oldu.
  Sonuçta cep telefonları radyasyonaz da olsa yayıyor. İnsan sağlığı için değişken kriterler var fakat 0.6 W / Kg’den sonrası riski daha da arttıracaktır. 1.5 W / Kg değerindeki telefonları seçerken 1– 2 kere düşünün. Sağlığımız da söz konusu.
  İçeriğimizde oluşturduğumuz değerler Avrupa ölçümleridir. 10 gramlık doku başına 2 W / Kg şeklinde ölçülmüştür. Değerler kafa yoğunluğuna göre yazılmıştır.Bazı sitelerde bazı modellerin farklıyazan değerleri olabilir. Onlar genel vücudumuzdaki SAR değerlerini baz alarak yazmış ya da ABD’nin 1.6 W / KG değerini bazalmış olabilirler.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  alinti
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 03:33