Blackberry Bold 9000 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ivals

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry Bold 9000 yardım
Merhaba arkadaşlar ben blackberry bold 9000 kullanıcısıyım. Site de görmüş olduğum zip dosyası içeren yada herhangi bir programı telefonumun içine nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim? bunun için ayrı bir program gerekiyormu usb ile sağlamış olduğum bağlantı buna yeterli mi sanırım bilgim biraz eksik kaldı ayrıntılı şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

alperen1313

alperen1313

Üye
desktop manager varmıydı ?

arthurbanks

Üye
işte asıl sorun bu alınan telefonun kullanım kılavuzu neden okunmaz ki ?

arkadaşım desktop manager olmadan telefona 1kb data atamazsın bilgisayardan...

1349

Üye
Arkadaşımız nasıl yapabileceğini sormuş, ancak yanıt verilmemiş. Üstelik, insanların yaptığı yanlışlar üzerinden varsayımlara dayalı öz eleştirilerde bulunulmuş.
BlackBerry kutusunun içerisinden çıkan CD ile Desktop Manager isimli programı yüklemek zorundasınız. Desktop Manager isimli program ve USB kablonuz ile sitede görmüş olduğunuz zip'li programları unzip ederek yükleme yapabilirsiniz.

zelot

Üye
unzipli dosyalar hangi klasore atılıyooooooo ???

SERİES

Üye
Slm arkadaşlar bold 9000 tema ve oyun indirdim ama bir türlü yükleyemiyorum applıcation loader hata veriyor dijital imzaları geçersiz oldugundan aşadaki moduller yüklenemedi diyor yardımlarınızı beklıyorum

dextertr

Üye
işte asıl sorun bu alınan telefonun kullanım kılavuzu neden okunmaz ki ?

arkadaşım desktop manager olmadan telefona 1kb data atamazsın bilgisayardan...

Selam arthur
Soruyu soran arkadaşa 2 tane de tokat atsaydın bu cevabın üstüne??

Herkes herşeyi bilmeyebilir. Buna sen de dahilsin ki desktop manager olmadan cihaza sadece usb kablosuyla veri nasıl atılır öğrenememişsin henüz.

Yazayım da sen de öğren ;)

Cihazınızda hafıza kartı var ise pc' ye usb kablosu ile bağladığında bunu harici disk gibi görecektir. (görmüyorsa blackberry 'de Seçenekler > Ortam kartı veya bellek -> Veri saklama modu desteği : Açık ve Bağlanınca Veri Saklama modunu otomatik etkinleştir : evet seçili yap)

Bilgisayarına indirdiğin oyun, program, tema vs herneyse onu onları hafıza kartı içerisine kopyala. usb bağlantısını kesip cihaz üzerinden ortam bölümüne gir. menü tuşuna basıp Araştır bölümüne gir. PC' den hafıza kartına kopyaladığın jad uzantılı dosyayı seçip enter tuşuna bastığında yükleme başlar arkadaşım.

Ayrıca alx uzantılı dosyaları da "1349" isimli arkadaşımın dediği gibi desktop manager aracılığı ile kurabilirsin.

iyi günler

• Beğen
Tepkiler: uodirim

exela88

Üye
bn 2 tane tema alx. olrak attm destop manager ile ama dosyayı bulamıorm ? Yardmcı olrsanz ??

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
tesekurler

okan48

Üye
bende de 9500 var yeni aldım.desktop manageri yükledim usb kablosu yok. kart okuyucuyla kullanabilirmiyim?

dextertr

Üye
bende de 9500 var yeni aldım.desktop manageri yükledim usb kablosu yok. kart okuyucuyla kullanabilirmiyim?

hafıza kartını kart okuyucuya takıp içerisine jad ve cod uzantılı dosyaları atarsan yukarıda anlattığım şekilde yükleme yapabilirsin. ama tavsiyem bir tane usb kablo almandır.

mincilik

Üye
dextertr dediklerini aynen yaptım bilmediğim bikaç bişeyide öğrenmiş oldum fakat en son hamlede enter yaptığımda bt ilkesi hatası veriyor ne yapabilirim???

qLady

Üye
Arkadaslar Bendede BlackBerry Bold 9000 war yenı aldım bugun rehberdekı kısılerı ve msjları toplu sılmek ıstıyorum ama ısaretle yada hepsını sıl dıye bısı yok bılen warsa yardımcı olabılrmı ? şimdiden tşkkürler

Üst Alt