BlackBerry Acil Yardım...


CarleoneFather

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Blackberry 8520 cihazına sahibim fakat tuş kilidi şifremi unuttum internette araştırma yaptım ve İmei kodundan master kodu ile girebilirsiniz gibi şeyler buldum imei kodumu öğrendim ama master kod veya unlock kodumudur nedir tam bilmiyorum telefonu açtığımda pin kodumu girdikten sonra tuş kilidi açarken kod yeri geliyor işte orayı bilmiyorum nereden öğrenebilirim imei kodu ile yapabilirsiniz felan dediler ....:vur:vur:off::off:

--------------- Ekleme ---------------

bi yardım edebilirmisiniz...

--------------- Ekleme ---------------

yardımmmm
 
Juykzen

Juykzen

Üye
onun tek yolu hafızayı zorlayıp hatrlamak kardsım yoksa 10 denemedn sonra kacı tercıh ettıysen bılmıorm wp atıyor aldıgın gıbı sıfır oluyor !
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt