Black Symbian by Crysoft

Sponsorlu Bağlantılar

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Valla artık paylaşmasan, ikon paketini bulmuştum ben tema hazırlayıp paylaşacaktım. :zzz: :bottom: Ellerine sağlık ikon paketini çalıyorum haberin ola. :D Cidden güzel tema olmuş... Bu arada Symbian tema için ikonların boyutu ne kadar olmalı 32x32 mi yanlış mı biliyorum?

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
Valla artık paylaşmasan, ikon paketini bulmuştum ben tema hazırlayıp paylaşacaktım. :zzz: :bottom: Ellerine sağlık ikon paketini çalıyorum haberin ola. :D Cidden güzel tema olmuş... Bu arada Symbian tema için ikonların boyutu ne kadar olmalı 32x32 mi yanlış mı biliyorum?
valla bı bılgım yok bunlar 196x196 kucultucemde vakıt bulamıyorum sana demıstım ya ıstıyosn ıkon paketını verıyım sna ne zaman yaparım bellı olmaz dıye :D

Eduardo58

Eduardo58

Üye
valla bı bılgım yok bunlar 196x196 kucultucemde vakıt bulamıyorum sana demıstım ya ıstıyosn ıkon paketını verıyım sna ne zaman yaparım bellı olmaz dıye :D
Özelden atabilirsen muhteşem olur kardeşim. :blush:
Bu arada ikonlar svg olduktan sonra istediğin boyut olsa problem olur mu yani diyelim ki 48x48 oldu.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Fark etmez at sen :D

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

Jan

Jan

Üye
Sağol kardeşim :)

asigsasi

asigsasi

Üye
paylaşım için teşekkürler :)

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Biraz arsızlık olucak ama sen duvar kağıdını da yolla bi zahmet :D
Bir ss de benden;

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
@okankayci hocam ellerinize sağlık harbiden müthiş olmuş

edit : o kadar symbian kullandım böyle güzel tema bulamadım

okankayci

okankayci

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Eduardo58
omer.talha

omer.talha

Üye
adam gibi adamsın knk :D :tşk:

xxxspacexxx

Üye
office mobile ve diğer microsoft uygulamaları notekeeper klipbook winrar adobe reader nimbuz swarm DW twEeties Whatsapp modifiye aracı close Whatsapp facebook web uygulaması harita uygulamaları google maps ekran alıntı aracı internet radyo photofunia camera pro photorim hd abcrecorder symdvr scamfree en önemlisi de yeni mağazamız olan applist bunlara da simge desteği verir misin kardeş şimdiden teşekkürler
@okankayci

Üst Alt