Black And White Transparent Skin by Syarmwawa Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Black And White Transparent Skin by Syarmwawa Unsigned
İçindekiler :

2G 3G widget
Big Analog clock
Bluetooth widget
calendarwidgetlarge
Cellular Widget
Digital Clock Big
Offline Widget
RSS Feed Widget
Silent Widget
Weather Widget
Music Player
Gallery widget

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Jan, marsoy, Tyrann ve 2 diğerleri

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: najanaja
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
T e ş e k k ü r l e r

• Beğen

aseu_39

Üye
weather widgeti yukleyemiyorum
n8 orginal belle kullaniyorum.

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

:rica:

----------Eklendi @ 18:12:31 ---------- Yazıldı @ 18:12:13 ----------

T e ş e k k ü r l e r

:rica:

----------Eklendi @ 18:14:46 ---------- Yazıldı @ 18:12:31 ----------

weather widgeti yukleyemiyorum
n8 orginal belle kullaniyorum.
daha önce yüklemişmiydin hiç widget kardeş unutmuşum yine başlığı düzenledim unsigned bunlarda telin hackli olması lazım bide yükleyemiyorum derken ne tür bi hata aldın onuda belirt ki yardımcı olabilelim :oke:

aseu_39

Üye
orginal vidgeti daha once yuklemiwdim. Telefon hackli.
Yuklediyimde 'file corrupted' diyo

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
orginal vidgeti daha once yuklemiwdim. Telefon hackli.
Yuklediyimde 'file corrupted' diyo

walla kardeş bende başka bir hava durumu widgeti wardı senin için onu kaldırdım sen hangisini denedin bilmiyorum ama önce buradaki beyazı denedim yüklendi sonra onu da kaldırıp siyahı kurdum oda yüklendi sende neden dosya bozuk hatası verdi anlamadım aklıma tek şey geliyor oda rar ı indirirken sorunlu inmiş olabilir istersen tekrar indir ve bi daha dene aklıma başka bişey gelmiyor dediğim gibi ikside sağlam.

cugurel

Üye
Bunları signed olarak nasıl ayarlayabiliriz, bulabiliriz ya? Parayla satılanları filan var mı? Hack yapmak istemiyorum telefona.

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Bunları signed olarak nasıl ayarlayabiliriz, bulabiliriz ya? Parayla satılanları filan var mı? Hack yapmak istemiyorum telefona.

bunların signed i zor çıkar kardeş ben daha hiç rastlamadım walla nedense bu tür şeyler hep unsigned çıkıyo bence hacle teli kafan rahat olsun hacklemenin bi sakıncalı yanı yok zaten neden istemiyosun ki?

cugurel

Üye

bunların signed i zor çıkar kardeş ben daha hiç rastlamadım walla nedense bu tür şeyler hep unsigned çıkıyo bence hacle teli kafan rahat olsun hacklemenin bi sakıncalı yanı yok zaten neden istemiyosun ki?
Ya telefon çok lazım oluyo devamlı mail alıp gönderiyorum mecburen kaza bela da olsa servis dışı kalmasını vs. istemiyorum. Yapamazsam, çökerse, death olursa vs. diye tırsmaktayım yani. :)

aseu_39

Üye

walla kardeş bende başka bir hava durumu widgeti wardı senin için onu kaldırdım sen hangisini denedin bilmiyorum ama önce buradaki beyazı denedim yüklendi sonra onu da kaldırıp siyahı kurdum oda yüklendi sende neden dosya bozuk hatası verdi anlamadım aklıma tek şey geliyor oda rar ı indirirken sorunlu inmiş olabilir istersen tekrar indir ve bi daha dene aklıma başka bişey gelmiyor dediğim gibi ikside sağlam.

hayir '.rar'da bi sorun yok.baska sitelerdende hava durumu widgetlerini indirip denemiwdim yalnizca orginalini kura biliyordum.yinede yardim etdiyin icin cok sagol kardew.Bu widgeti kurmak demekki nasib diyilmis bana :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Ya telefon çok lazım oluyo devamlı mail alıp gönderiyorum mecburen kaza bela da olsa servis dışı kalmasını vs. istemiyorum. Yapamazsam, çökerse, death olursa vs. diye tırsmaktayım yani. :)

walla kardeş belleye geçtim ertesi gün hackledim şimdiye kadar da hiç bi sorunla karşılaşmadım kusursuz kullanıyorum telefonumu ayrıca sonuçta hack işlemini istediğin zaman geri alabilirsin sen bilirsin tabi ben sorun yaşamadım diye sende yaşamayacan diye bişey yok elbet ona lafım yok son karar senin :) ama şunu söyleyeyim signed olarak daha çoooook beklersin bence :)

----------Eklendi @ 00:21:34 ---------- Yazıldı @ 00:18:49 ----------

hayir '.rar'da bi sorun yok.baska sitelerdende hava durumu widgetlerini indirip denemiwdim yalnizca orginalini kura biliyordum.yinede yardim etdiyin icin cok sagol kardew.Bu widgeti kurmak demekki nasib diyilmis bana :)

hmmm yani orjinal hariç hiç birini kuramadınmı o zaman senin telde benim ki gibi çeşit :) bende dijital saat ve müzik çalar kuramıyorum onun dışında hepsi kuruluyor :) rica ederim

n000k

n000k

Üye
saolasın abi :)

• Beğen
JACKSON3549

JACKSON3549

Üye
Emeğine Sağlık dostum :tşk:

• Beğen
serkanbb06

serkanbb06

Üye
saatleri yüklerken yüklü bileşen hatası alıyorum saat widgetinide kaldıramadım var mı bir öneriniz hava durumu widgetini kurdum cok güzel emeğinize sağlık :)

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
saatleri yüklerken yüklü bileşen hatası alıyorum saat widgetinide kaldıramadım var mı bir öneriniz hava durumu widgetini kurdum cok güzel emeğinize sağlık :)

o hatayı bende alıyorum saat ve müzikçalar kuramıyorum tele sebebini çözemedim o yüzden kullanamıyorum bunları.

jatvalca

jatvalca

Üye
oh be najanaja geri dönmüş teşekkürler kardeşim
hasret kalmıştık bunlara

• Beğen
marsoy

marsoy

Üye
tesekkurler

• Beğen