BizBize Faturalılar günde 1 dakikadan sonra 1 saat hediye (kayıt olan ilk 100.000 kişi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kampanyaya katılan ilk 100.000 abone 30 gün boyunca hergün, günde ücretli 1 dakikalık konuşmadan sonra Turkcell'lilerle tam 1 saat bedava konuşabilirler. "Günde 1 dakika konuşmadan sonra 1 saat bedava" kampanyasından faydalanmak için EVET yazıp 7075 'e gönderin, ilk 100.000 aboneden biri de siz olun.

Kampanyadan BizBize Tarifesi’ndeki bireysel faturalı abonelerimiz katılabilir.
Kampanya 11.09.2009- 31.10.2009 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya katılan aboneler 30 gün boyunca hergün, günde ücretli ilk 1 dakikalık yurtiçi konuşmalarından sonra Turkcell'ilerle yurtiçi 1 saat bedava konuşabilirler.
Kampanyaya kayıt olduktan sonra gelecek olan onay mesajından sonra gece 23.59 'a kadar kampanyadan faydalanılabilir.
Gün içinde yapılacak ücretli ilk 1 dakikalık konuşma heryöne yapılabilir. Hediye 1 saat tüm yurtiçi Turkcell'lilerle yapılacak konuşmalarda geçerlidir.
Kullanılmayan bedava dakikalar devretmez. Kampanyaya katılım, kayıt olan ilk 100.000 abone ile sınırlıdır.​
 
  • Beğen
Tepkiler: paradox1026 ve Karahasan
paradox1026

paradox1026

Üye
aynı formattaki kampanyalar yerine daha yaratıcı olunmalı diyorum:)
 
er7705

er7705

Üye
:oke:gecenlerde yine böyle bi kampanya olmustu sanırım katılsak gene gecerli olurmu acaba bi deneyim kabul ederse yazarım :oke:
 
atilla54

atilla54

Üye
hep faturalıya ya , kontorlüye yok :(
 

<~STaT!c-X~>

Üye
Zaten bütün güzel fırsatlar hep faturalı hatlarda.
 
imece iletişim

imece iletişim

Üye
hep faturalıya ya , kontorlüye yok :( o yüzden 2 adet faturalı aldık amma bu kampanyadan 1 kere yararlandıgınızdan dolayı tekrar yararlanamassınız deniyor ..........
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt