biz türküz uzakdoğu sporları bize işlemez

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
biz türküz uzakdoğu sporları bize işlemez
[video=youtube;D6dMTwd2g90]http://www.youtube.com/watch?v=D6dMTwd2g90[/video]

burakcakay

burakcakay

Üye
Kardeş Türk dediğin adam da uzakdoğu sporu kullanıyor. Adam bildiğin judo yapıyor. Eski judocu olduğumdan biliyorum. :) Videoyu uplayan eğlence olsun diye öyle yazmış heralde. Bilgi de vermemiş. Güreşçi falan değil yani bu adam.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Türk dediğin adam da uzakdoğu sporu kullanıyor. Adam bildiğin judo yapıyor. Eski judocu olduğumdan biliyorum. :) Videoyu uplayan eğlence olsun diye öyle yazmış heralde. Bilgi de vermemiş. Güreşçi falan değil yani bu adam.

Videoyu uplayan ben degilim :ağlarım: isim benzerliyi var. Ben uplamadım.

Otuz

Üye
sana katılıyorum kardeşim varmısın bir güreşe meydan okuyorum sen karar ver ortak bir noktada buluşuruz

CarpeDiemm19o5

CarpeDiemm19o5

Üye

aikido deilmi o?? kıyafetler falan bana öyle geldı sanki??

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
adam recep ivedik'in akrabası galiba :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt