Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
Konuyu açan arkadaştan başka yapabilen bi vatandaş varmı acaba ??

andezitt

andezitt

Üye
Konuyu açan arkadaştan başka yapabilen bi vatandaş varmı acaba ??

Ben dün akşam denedim gözümün çevresinde şiyahlik maviye dönmeye başladı yada kendimi ona şartladigim için öyle görüyorum bilmiyom ama suan hafif bi koyu mavilik var gibi ilerdeki sonuçları yazarım :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Ben dün akşam denedim gözümün çevresinde şiyahlik maviye dönmeye başladı yada kendimi ona şartladigim için öyle görüyorum bilmiyom ama suan hafif bi koyu mavilik var gibi ilerdeki sonuçları yazarım :)
her akşam devam et, değişikliği gör :)

umitgul18

umitgul18

Üye
Arkadaş kesinlikle haklı. Göz oyma tekniğini kullandım. Kalktım önce saate baktım. Alt tarafı azıcık yeşil gibiydi. Sonra direk aynaya baktım gözüm yeşildi ama tam değil. Birkaç dakika bekledim. Sonra yine kahverengi oldu. Yaptığım zaman ışığa bakarak yaptım daha kolay. Herşey kafada bitiyor. Ne düşündüğün çok önemli. Öncelikle inanmak gerek. :oke:

- - - Eklendi - - -

Gözlerim aynı bu şekil olmuştu. Sonra düzeldi.

- - - Eklendi - - -

Yalnız bu konu önceden açılmış : http://www.maxicep.com/garip-ve-ilginc-olaylar/biyokinezi-nedir-nasil-yapilir-detayli-anlatim-765569.html

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Çok ilginç maviyi denemek istiyorum ama bi yandanda tırsıyorum :D

- - - Eklendi - - -

bence lens ama bilemem

andezitt

andezitt

Üye
Çok ilginç maviyi denemek istiyorum ama bi yandanda tırsıyorum :D

- - - Eklendi - - -

bence lens ama bilemem

Hahaha bu yalan kardeşim 22. Saniyede sağ gözüne bakarsan anlarsın lens olduğunu göz kapağına koyuyo gözünü iyice sıkıp gözüne yerleştiriyo ;)

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67

Berkglbz

Üye
Dediklerine anlattıklarına kesinlikler inanıyorum hatta ben rüyalarla ilgili astral seyahat onlar üzerindede çalışmalarım ama motivasyon açısından zahmet olmazsa resim atar mısın öncedi sonrası gibi

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
kafatasıni düşünemeyenler otopsi izlesin :ehe unutamaz bi daha

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Dediklerine anlattıklarına kesinlikler inanıyorum hatta ben rüyalarla ilgili astral seyahat onlar üzerindede çalışmalarım ama motivasyon açısından zahmet olmazsa resim atar mısın öncedi sonrası gibi
Konuyu açalı baya oldu daha pek uğraşmıyorum ama youtube de videoları var ben onları izledim diye daha çok inanmamı sağlıyordu motivasyon filan o zaman çok işe yarıyordu. Tabi o videolar kadar yapamıyorum zaten de, bu denemeler en az 1 hafta da belli oluyor

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
knk demiyorum bak 1 hafta :ehe

okanbiz

okanbiz

Üye
bi deniyicem bakalım konu 2013 ten kalma ama şu yotube de video var demiştin bana link atabilirmisin ?resim var mı ?

Sn9

Sn9

Üye
hızlı koşma falan demişsin ama açıklaması yok

Serhan

Serhan

Üye
Ben paintle birini yeşil birini kırmızı yapardım hava atardım. :D

kinezmdila

Üye
Ben geçensene telekinezi yi ateşle yapmaya çalıştım ama hep istedigim zıtı yönü oldu

Türk-X

Türk-X

Üye
DNA da kodlanmis olan bir şeyi beyin gücüyle nasıl değiştirebiliriz ki? :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
DNA da kodlanmis olan bir şeyi beyin gücüyle nasıl değiştirebiliriz ki? :)
Beyin vicudun her şeyini yönetir. Ama biz sadece çok az kısmını yönetiriz, kollarımız gözümüz filan. Beynimizin derinliklerine girersek yani kilitli kapıları açarsak iç organlarımızı bile kontrol edebiliriz. Biyokinezi de bunun gibi işte, vicudunu kontrol edebilmeni sağlıyor. göz rengi değiştirme gibi işte. Bunu yapınca DNA değişir mi bilmiyorum. Yani sen gözünü sonradan mavi yaptıysan, doğacak çocuğunu etkiler mi bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

ErdemE1

Üye
Şimdi internette araştırırken gördüm. Şimdi yaptım ışık altında ama bi değişim görmedim. Kaç gün sonra farklılık görebilirim? Siyahtan mavi deniyorum :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi internette araştırırken gördüm. Şimdi yaptım ışık altında ama bi değişim görmedim. Kaç gün sonra farklılık görebilirim? Siyahtan mavi deniyorum :D
Siyahtan mavi uzun zaman alır ama olmaz değil. Gözünü kapatıp mavi bir şekilde açmak için senelerini vermen lazım. İlkten yatmadan önce yazdığım taktikleri dene. Her sabah kalktığında yada denedikten sonra kendine ''harbi işe yarıyor' gibi şeyler söyle. Belki sıkılırsın bir süre sonra yada üşenirsin, yada yapma isteği gelmez (bende öyle oluyor) ama devamlı denersen bir kaç hafta sonra gözle görülür değişim olduğunu göreceksin :)

Üst Alt