BitTorrent - Torrent Downloads v3.24 build 220 [Pro]

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Andrioid uyumlu 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanabileceğiniz bir torrent indirme programdır. Programın aynı zamanda cihazda bulunan medyaları oynatma desteği de mevcuttur.

WHAT'S NEW

What's new in BitTorrent® v3.20-3.23
✔ Update 3rd party libraries
✔ Bug fixes
v3.15
✔ Tools and SDK update
✔ Request permissions at runtime (6.0+)
v3.0-3.14
✔ DHT fixes
✔ Updated core for improved stability & speed; includes Canonical Peer Priority, faster magnet link data
✔ Expanded music player accessible from anywhere in app (just swipe left)
v2.125-prior
✔ (Pro) Automatically shut down torrenting when app is in background
✔ Easy access to music & videos via media libraryİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt