LED Blinker Notifications Pro v8.0.1-pro build 387 [Paid]

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
LED Blinker Notifications Pro Apk, uygulaması ile çağrı SMS, Facebook Skype Pil durumu vb gibi bir çok şeye bildirim ışığı atayabilirsiniz Android 4.0 ve üzeri gerektirir. Google Play Store'de ücretli olarak satılan bir Uygulamadır. Aşağıdaki Eklenti'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

What's New:
✔ Samsung S9/Note 10 bug fix
✔ Bugfix: AOD + missed call notif.
At first thank you for your loyalty. Stay healthy!
I would appreciate it if you rate my app with ★★★★★

✔ Android 10 compatibility
✔ Screen LED is default
✔ New theme
✔ For hardware led follow the in app instructions
✔ Screen LED: Position and size are now configurable under user defined
✔ Double click stops the screen LED
✔ Smart notifications can be renamed with long click

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: bveo1990
bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt