Bisiklet Seven Yok Mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bisiklet Seven Yok Mu ?
Teknoloji cep telefonu forumunda açılacak en gereksiz konuyu açıyorum . Merak ediyorum kaç kişi var forumda bisikletle alakalı ? Kullanan varsa aşağıya marka modelini yazsın.
Başı ben çekeyim . Baroni Storm

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Ferrari Spider :cool:

• Beğen
Tepkiler: PALA., MAERKEK ve Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bıraktım :(

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
Teknoloji cep telefonu forumunda açılacak en gereksiz konuyu açıyorum . Merak ediyorum kaç kişi var forumda bisikletle alakalı ? Kullanan varsa aşağıya marka modelini yazsın.
Gereksiz olur mu hiç ? Çok önemli bir konu bugün yükselen ülkelere bakarsanız işçisinden, bakanına, başbakanına kadar bisiklete bindiğini görürüz...
Sağlık ve ekonomi açısından önemli bir araç olmasının yanında ayrı bir keyif.
Uzun yıllar oldu binmiyorum bende bisiklette çok masraf çıkarttı öyle bıraktım.
Daha çok klasik ve çift kişi binilen bisikletleri seviyorum, yolda giderken iyi muhabbet oluyor :) favorim bisancycle.
Aynı zamanda arkaya 50 kilo yük at banamısın demez, çok rahat gider. Lakin uzun yol yapanları yorabilir.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Bisiklet 7

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
@sinan yüksel . Çevrende kalmış ne kadar yeşillikler , göller varsa atlayıp bisikletine gideceksin . Geçenlerde ben gittim fotoğraflarını paylaşayım . Favori bisikletin konusuna gelirsek . Bisan cycle bir klasik dediğin gibi çok ağır uzun yola gelmez . Yeni modeller hafif ve sağlam olarak üretiliyor . Vites sistemli olunca da uzun yollarda yorulmadan gidebiliyorsun . Corelli firmasını duymuşsundur . O firma yerli Eskişehirde alüminyum firması korel tarafından kurulmuş . Kendileri kadro , jant , gidon üretimi yapıyor . Bugün alacaksan bisiklet öneririm .

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Baydırman
PALA.

PALA.

Üye
@sinan yüksel . Çevrende kalmış ne kadar yeşillikler , göller varsa atlayıp bisikletine gideceksin . Geçenlerde ben gittim fotoğraflarını paylaşayım . Favori bisikletin konusuna gelirsek . Bisan cycle bir klasik dediğin gibi çok ağır uzun yola gelmez . Yeni modeller hafif ve sağlam olarak üretiliyor . Vites sistemli olunca da uzun yollarda yorulmadan gidebiliyorsun . Corelli firmasını duymuşsundur . O firma yerli Eskişehirde alüminyum firması korel tarafından kurulmuş . Kendileri kadro , jant , gidon üretimi yapıyor . Bugün alacaksan bisiklet öneririm .
Çok teşekkür ederim. Aklımın bir köşesinde dursun :hmmm
Sadece arka tekerde vites dişlisi bulunan modelleri beğeniyorum.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Fotolar geldi.

[/URL]
[/URL]
[/URL]

Sille barajı Konya

• Beğen