birkaç bölüm düzenlemesi....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
birkaç bölüm düzenlemesi....
benim bir önerim var bana kalırsa forumda müzik ve film bölümleri biraz daha geliştirilmeli diye düşünüyorum mesela müzik bölümünde şarkı notası paylaşsak veya herhangi bir müzik aletini çalmaya başlayan arkadaşlara yardımcı olsak fikir danışsak film bölümünde film yorumları bulunsa ve istanbul izmir ankara gibi büyük illerdeki film saatlerini ve hangi sinemanın nerede olduğu yazssa ve filmler hakkındaki görüşlerin yer aldığı bir bölüm olsa fena olmaz diye düşünüyorum ben ama siz ne dersiniz yönetici abilerim :) ayrıca şuanki müzik bölümü biraz daha üstlere çekilse (yani göz önünde olsa) inanıyorum ki daha çok katılım olacaktır...:oke: ilginize şimdiden çok teşekkürler:oke::sukur:

canturgay

canturgay

Üye
şafak gitar alınca mı doğdu bu bölümlere ihtiyacınn..:ehe

safakk

safakk

Üye
    Konu Sahibi
gel ben yardımcı olayım diyecemde .. ne biliyom ki ne öğreteyim ama demii..:ehe
aslında süt içtim dilim yandı şarkısı daha dün annemizin bak postacı geliyor selam veriyoru çalıyorumda önümüzdeki hafta baş barmağın kullanılmasını da devreye sokunca ihtiyaç olacak diye düşünüyorum:) ondan ama daha diğer yönetici abiler bi fikir söylemediler...:hmmm

canturgay

canturgay

Üye
:kop: şafakcım başka parça bulamadın mı çalışacak süt içtim dilim yanmdııı..:kop:

Salihyet

Salihyet

Üye
:D şarkı reperuarınız süper :ehe mini mini bir kuş konmuştu :islik: :pro:

canturgay

canturgay

Üye
en azından sol telini öğrenmişsin yeter... benim gitar 2 aydır evde yatar...:(
süt içtim dilim yandı yı çalmaya bile razıyımm:kop:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
benzedi sohbet bölümüne :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
hadi yaw :box

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt