"Bireysel antreman yaptırıyoruz"

• 12 Ekim 2012
  • 471 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Samet Aybaba, siyah-beyazlı kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, futbolcuların ekstra kuvvet ve kondisyon antrenmanlarının bilimsel testler yapılarak hazırlandığını ve periyodik olarak uygulandığını kaydederek, "Oyuncuların fiziki eksikliklerine göre antrenman ve beslenme programı hazırlanmış olup, her oyuncuya günlük olarak bireysel antrenmanlar, antrenman öncesi ya da sonrası olarak uygulanmaktadır" ifadelerini kullandı.

"Bazı oyuncularımız ulaşım şartlarından dolayı evlerine yakın olan kondisyon merkezlerine belirli antrenman programları çerçevesinde yönlendirilmişlerdir" diyen Aybaba, şunları kaydetti:

"Filip Holosko ve Tomas Sivok, Acarkent’te bulunan fitness salonu, Manuel Fernandes, Mac Fitness Salonu’nda, Veli Kavlak ise Semy Club Fıtness Salonu’nda antrenörlerimizin verdiği programlar kontrolünde çalışmalarını sürdürmektedir."

Basında yer alan bazı haberlerde adı geçen bazı antrenörlerin oyuncularla hiçbir ilgisinin bulunmadığını kaydeden Samet Aybaba, "Bu haberlerin maksatlı olarak Beşiktaş’ı yıpratmaya yönelik olduğu, adı geçen kişilerin de Beşiktaş üzerinden prim ve reklam yapmayı amaçladıkları yönünde kanaatler oluşmaktadır. Son dönemlerde bu konularla ilgili çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır" şeklinde görüşlerini aktardı.

Yazan: Kingmortall
  2. Beşiktas düşmanlari hocam bizi yıkamayacaklar biz bize yeteriz hocam biz tekiz hocam bir an fbli hissettim kendimi

3. Fenerbahçe bilinçaltına o kadar yerleşmiş ki konuyla alakası bile yokken fenerbahçeyi katman çok enterasan bir durum . Her zaman orta sınıf takım olarak kalacaksınız bu kafa ile devam edilirse ...Halit hiç bir zaman bir fenerbahçe olamazsınız . Bunun hayalini kurman güzel ama . :)

4. Hacı siz olmasanız ne ye gulecegiz bilmiyorum:D

O açıklamayı aykut yapsa sen önu diyecektin hemen fenerbahçe düşmanlari bilmem ne çünkü kompleks var korku var

Ben değil sizin adamınız rıdvan ne dedi Beşiktas herzaman çok büyük olmuştur gençken çocukken bile beşiktas ayrı bir yerdeydi kimsede bisey yapamaz hep büyük kalacak dedi yani sen burda sabaha kadar konuş gerçekler seni üzer hep üzdü zaten :)

5. Beni ne üzecek ...
    Gerçekler ortada evet . Beşiktaş borç batağında ...:)

Allah aşkına samet aybaba nin su açıklamalarına kim ne diyecek? Ne alakası var düşmanlık vs ile ilgili açıklama yapılsın ... Bunu hangi mantığa ve cümleye dayanarak söyledin çok enterasan :)

6. Herkesin borcu var sizin yokmu gsnin yokmu ya da siz sıkıntı yaşamadinizmi emenikeyi oynatmadan yollamadiniz mi niangi göndermediniz mi oyuncular kaçmadı mi yöneticiler gitmedi mi?

Başka bir yönetim gelip transfer de yapardı herşey yapardı,

Başkan o gün açıkladı her şeyi iki üç kişinin dediği değil tarih belirliyor gerçeği kimse yokken biz vardık herzaman olacağız hep olduğu gibi en yukarilarda olacagiz rakiplerle beraber;)

7. Halit hiç bir oyuncu kaçmadi ... Emenikeyi de biz gönderdik niang i da ... Ne var bunda? Hem ne alaka?

Ben sana diyorum ki o ilk mesajı neye göre yazdın konuyla ne alakası var da fenerbahçeyi kattın diyorum sen bize ne anlatıyorsun? Enterasan gerçekten . :)

8. Tabi tabi kaçmaz gitmek istemez ya :D

Diyorum ki her takım için yalan haberler oluyor hatta fikret orman ne dedi yüzde doksanı yalan ama siz her haberde yok bizi kimse yikamaz yok fb düşmanlari falan diye savunmaya geçiyorsunuz halbuki herkeste var ben orda size taş attim o yüzden rahat olun yani sıkıntı yok

9. Her haber de demiyoruz halit. Çok abartıyorsun.
    Bize yapılan haberler çoğu zaman art niyetli oluyor . Biz de buna tepki gösteriyoruz ... Bu kadar basit ...
    Herkes de olabilir ama bize yapılanlar çok ağır çok fazla... Bu da bizim cok popüler ve büyük camia olduğumuzdan kaynaklaniyor aslında ...

10. Işte her kulüp için öyle gs bjk fb için diyorum,şike ve alex olayına kadar basinda en çok haber yapılan kulup bjk ydi hemen savunmaya geçip kendinizi ispata calisiyorsunuz rahat olun isteyen istediğini desin büyüksünüz bisey olmaz kimse kasmiyor bu kadar

11. basinda en çok haber yapılan beşiktaş miydi?
    Tamam halit sen haklısın :D

12. Ne yanılması .:D
    Alt üstü 2 ay konuşulmuş en fazla . O da yapılan transferlerden . O kadar da olsun yani . :ehe

13. Ah Ali ah

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 08:09