Bir Tavsiye İsteyim Olacaktı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
start01

start01

Üye
    Konu Sahibi
Bir Tavsiye İsteyim Olacaktı ?
Telefon alacağım ama aradığım özeliklerde hangi telefonlar var bilemediğim için sizlere sormak istedim
Özelikler

• Dokunmatik Ekran
  • 3G
  • WiFi
  • Kamera 3.15(değişe bilir fark etmez)
  • Mp3 çalma
  • 3G Mobil Tv
  • Bluetooth
  • Klavye(olmasada olur)
  • Bu özelliklerde maxsimum bütce:500 TL bir telefon arıyorum bilmiyorum bu fiyata bu özellikler yetmez mi yetermi :hmmm .Sizin bildiğiniz bu özellikde bir telefon varsa lütfen konuya yazın.
  • Şimdiden Teşekürler

fatih982

fatih982

Üye
cevabı kolay nokia 5800 o kadar

elmas14

elmas14

Üye
Sakın 5800 Alıpta paranı çöpe atma .!!!!!!!

Sana Samsung Gio-Fit-Ace // Huawei İdeos X5 - Bu modelleri bir araştır,mutlaka bir tanesi sana uyacaktır ;)

start01

start01

Üye
    Konu Sahibi
başka tercihler yokmu arkadaşlar x5 her yere bulunmazmış gio-fit-Ace 549 tl diyor bütçemi aşıyor :(

guero

guero

Üye
Huawei İdeos X5 tek geçerim

start01

start01

Üye
    Konu Sahibi
x5 özeliklerini bulamadım nasıl bakabilirim özelliklerine ve gerçekden heryerde bulunmuyan bir telefonmu ?

start01

start01

Üye
    Konu Sahibi
569 TL diyor fiyatı bütçemi aşıyor ::ağlarım::ağlarım:

----------Eklendi @ 21:46:13 ---------- Yazıldı @ 21:08:49 ----------

bir yardım edin arkadaşlar lütfen

EmreSntrk

EmreSntrk

Üye
Nokia C5-03 gayet güzel bir telefon. İstediğin özelliklerin hepsi var. Ama symbian, android değil. fiyat olarakta ben 460tlye almıştım.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Samsung S5620 Monte ;)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0

OğuzcanAbi

Üye
samsung galaxy gio :oke:

guero

guero

Üye
5800 mı sattığımda bu modeli alıcam kafaya koydum Bi daha Symbiyanmı Allah belasını versin ben bu kadar hantal uygulama yoksunu bi işletim sistemi görmedim

OğuzcanAbi

Üye
galaxy gio 499 tl

harun22

harun22

Üye
Galaxy gio

start01

start01

Üye
    Konu Sahibi
start01

start01

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy gio s5660 dışarıda yani telfoncularda ne kadardır bilen varsa lütfen söylesin

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Galaxy Gio Al Derim. Fiyatı Da 500 TL Den 10 veya 20 Lira Fazladır Belki :oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
o ozellıklere bırde android şartınıda koy bence o yuzden nokiadan uzak dur derım ben sana.. LG optimus me bakmanı tavsiye ederim. Tasarım,şarj suresı,hız,dokunmaktık reaksiyonu,ekran kalitesisi gayet iyi bi telefon.android 2.2 Froyo işlemcisi war şuan bı cok marka bunu kullanıyor zaten. uygun bi smartphone almak ıstıosan bunu al derım ben 5 ay kulaldım bı sıkıntısını gormedım.. şimdiden hayırlı olsun hangı telefonu alacaksan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt