Bir sonraki Lumia?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Bir sonraki Lumia?
Arkadaşlar mağlum bilmeyen kalmadı L920 alacağım fakat aklım karıştı. Yeni Lumia'lar tanıtılacakmış sanırım.. E ben bu L920'yi Kasımda alsam, daha üstün donanımda Lumia çıkarsa mağdur kalacağım. Bilen var mı bir sonraki Lumia hangi yıl ve ayda çıkacak?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Arkadaşlar mağlum bilmeyen kalmadı L920 alacağım fakat aklım karıştı. Yeni Lumia'lar tanıtılacakmış sanırım.. E ben bu L920'yi Kasımda alsam, daha üstün donanımda Lumia çıkarsa mağdur kalacağım. Bilen var mı bir sonraki Lumia hangi yıl ve ayda çıkacak?

Şubatta çıkabilir MWC de.

Kerim.

Kerim.

Üye
teknoloji nankördür diye buna diyorlar:ehe

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Alayım o zaman. :ehe
zaten 2 sene yeter bu donanıla. :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Yeterde ben 4 çekirdekli olan modelleri Ocakta CES'te ya da şubatta MWC'de bekliyorum Çünkü Lumia 920 tam olarak bir tepe cihazı değil.Daha çok Orta üst, üst seviye bir cihaz ama tepe cihazı -bence- değil.Tabi her halükarda memnun olursun orası ayrı.

Bu kadar takma bunlara Sword Art Online'da dehşet bir bölüm geldi yaklaşık 5 kere üst üste izledim ve en az 1 hafta etkisinde kalacağım bu tarz önemli konulara kafa yor biraz :kıskıs: Mesela Asuna öldü mü ölmedi mi bunlar önemli konular sonuçta :ehe

- - - Eklendi - - -

Arkadaş daha üstün demiş ama. Ben üst segmentden bahsediyorum

Oda dediğin gibi tepe cihazı gelmeyebilir onun yerine sadece orta ve alt seviye cihazlar tanıtılabilir demiş.Ama bence MWC ya da CES'te gelecek.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Arkadaş daha üstün demiş ama. Ben üst segmentden bahsediyorum

gelebilir işte belli değil 4 çekirdekli bir lumia bile çıkarılabilir ;) Ezgi bence al bekleme o cihazla tek farkı çipset olur 920 nin zaten e oda sana çok rahat yeter dert etme :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Çıksında bari, karşılaştırmaları izleyelim biraz. :P Baktık Ip ve S3 kadar stabil hemen alırım.. Değilse ces'i beklerim. :ehe

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Çıksında bari, karşılaştırmaları izleyelim biraz. :P Baktık Ip ve S3 kadar stabil hemen alırım.. Değilse ces'i beklerim. :ehe

CES'i beklemişken MWC'yi de beklersin artık :kıskıs: Ama bence o kadar dayanamayacak ve koşa koşa almaya gideceksin çıktığında :ehe

doctorrr

doctorrr

Üye
aablıcım sen konu açmıştın bi' ara alıcan yani dimi aklının köşesinde başka tel varmı? :hmmm

Placebo-

Placebo-

Üye
    Konu Sahibi
Canım işte karşılaştırmaları bekliyorum.
-Nokia Lumia 920
-Samsung Galaxy S3 (Buz dolabı)
-HTC One X
-Iphone 4S

kasımda tekrar bir karşılaştırıp alacağım. Ama lumia önde şuan gözümde. :)

doctorrr

doctorrr

Üye
sana bi' iphone iyi gelir be abla :ah ha yani one x gs3 lumia falan bunlar kaba cihazlar ama yinede...

15097

15097

Üye
s3 android kullandıgı icin pek stabil oldugu söylenemez :huhu:

erko merko

erko merko

Üye
4 çekirdekli ve daha güçlü gpu'ya sahip Lumia'lar gelebilir acelen yoksa bekle derim

15097

15097

Üye
Canım işte karşılaştırmaları bekliyorum.
-Nokia Lumia 920
-Samsung Galaxy S3 (Buz dolabı)
-HTC One X
-Iphone 4S

kasımda tekrar bir karşılaştırıp alacağım. Ama lumia önde şuan gözümde. :)
s3 buzdolabına mı benziyor :aha: :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...