Bir sonraki Lumia?

• 7 Ekim 2012
  • 1661 Okunma
  • 50 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar mağlum bilmeyen kalmadı L920 alacağım fakat aklım karıştı. Yeni Lumia'lar tanıtılacakmış sanırım.. E ben bu L920'yi Kasımda alsam, daha üstün donanımda Lumia çıkarsa mağdur kalacağım. Bilen var mı bir sonraki Lumia hangi yıl ve ayda çıkacak?

Yazan: Placebo-
  2. Şubatta çıkabilir MWC de.

3. teknoloji nankördür diye buna diyorlar:ehe

kullanıcıadları bunu beğendi.
  4. Şubat çok erken olur. Bence nisan mayıs belli yaza kadar sarkabilir

5. olabilir mwc de giriş seviye ve orta seviye cihazlar da tanıtılabilir hiçbişey net değil şuan

6. Alayım o zaman. :ehe
    zaten 2 sene yeter bu donanıla. :D

7. Arkadaş daha üstün demiş ama. Ben üst segmentden bahsediyorum

8. Yeterde ben 4 çekirdekli olan modelleri Ocakta CES'te ya da şubatta MWC'de bekliyorum Çünkü Lumia 920 tam olarak bir tepe cihazı değil.Daha çok Orta üst, üst seviye bir cihaz ama tepe cihazı -bence- değil.Tabi her halükarda memnun olursun orası ayrı.

Bu kadar takma bunlara Sword Art Online'da dehşet bir bölüm geldi yaklaşık 5 kere üst üste izledim ve en az 1 hafta etkisinde kalacağım bu tarz önemli konulara kafa yor biraz :kıskıs: Mesela Asuna öldü mü ölmedi mi bunlar önemli konular sonuçta :ehe

- - - Eklendi - - -

Oda dediğin gibi tepe cihazı gelmeyebilir onun yerine sadece orta ve alt seviye cihazlar tanıtılabilir demiş.Ama bence MWC ya da CES'te gelecek.

9. gelebilir işte belli değil 4 çekirdekli bir lumia bile çıkarılabilir ;) Ezgi bence al bekleme o cihazla tek farkı çipset olur 920 nin zaten e oda sana çok rahat yeter dert etme :)

kullanıcıadları bunu beğendi.
  10. Çıksında bari, karşılaştırmaları izleyelim biraz. :P Baktık Ip ve S3 kadar stabil hemen alırım.. Değilse ces'i beklerim. :ehe

11. CES'i beklemişken MWC'yi de beklersin artık :kıskıs: Ama bence o kadar dayanamayacak ve koşa koşa almaya gideceksin çıktığında :ehe

12. bence de :D

13. Çaktırma. :D

14. aablıcım sen konu açmıştın bi' ara alıcan yani dimi aklının köşesinde başka tel varmı? :hmmm

15. Canım işte karşılaştırmaları bekliyorum.
    -Nokia Lumia 920
    -Samsung Galaxy S3 (Buz dolabı)
    -HTC One X
    -Iphone 4S

kasımda tekrar bir karşılaştırıp alacağım. Ama lumia önde şuan gözümde. :)

16. sana bi' iphone iyi gelir be abla :ah ha yani one x gs3 lumia falan bunlar kaba cihazlar ama yinede...

17. s3 android kullandıgı icin pek stabil oldugu söylenemez :huhu:

18. 4 çekirdekli ve daha güçlü gpu'ya sahip Lumia'lar gelebilir acelen yoksa bekle derim

19. s3 buzdolabına mı benziyor :aha: :hmmm

20. Fazlasıyla kaba... Tepside denebilir. :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 04:45