Bir saatini ayırır mısın?

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bir saatini ayırır mısın?
Baba, işten yorgun argın eve geç gelmişti..

Çocuk: Baba, bir şey sorabilir miyim?
Baba: Evet..
Çocuk: Baba bir saatte ne kadar para kazanıyorsun?
Baba: Bu senin işin değil..
Çocuk: Babacığım lütfen, bilmek istiyorum..
Baba: İlle de bilmek istiyorsan 20 milyon..
Çocuk: Peki bana 10 milyon borç verir misin?
Baba: Benim senin saçma oyuncaklarına veya benzeri şeylerine ayıracak param yok. Hadi, derhal odana git ve kapını kapat..

Çocuk sessizce odasına çıkıp kapıyı kapattı.

Adam sinirli sinirli "Bu çocuk nasıl böyle şeylere cesaret eder." diye düşündü. Aradan bir saat geçtikten sonra adam biraz daha sakinleşti ve çocuğa parayı neden istediğini bile sormadığını düşündü, "Belki de gerçekten lazımdı"...

Yukarı çocuğunun odasına çıktı ve kapıyı açtı...

Yatağında olan çocuğa, "Uyuyor musun" diye sordu. Çocuk "Hayır" diye cevap verdi...

"Al bakalım, istediğin 10 milyon. Sana az önce sert davrandığım için üzgünüm. Ama uzun ve yorucu bir gün geçirdim" dedi...

Çocuk sevinçle haykırdı, "Teşekkürler babacığım"... Hemen yastığının altından diğer buruşuk paraları çıkardı. Adamın suratına baktı ve yavaşça paraları saydı.

Bunu gören adam iyice sinirlenerek, "Paran olduğu halde neden benden para istiyorsun? Benim, senin saçma çocuk oyunlarına ayıracak vaktim yok" diye kızdı...

Çocuk "Param vardı ama yeterince yoktu" dedi ve yüzünde mahcup bir gülücükle paraları babasına uzattı; "İşte 20 milyon...''Senin bir saatini alabilir miyim? Yarın 1 saat erken gelebilir misin? Seninle akşam yemeğini beraber yemek istiyorum.'' dedi...

Bazı şeyler çok değerlidir... Çok hoşuma gitti ve paylaşayım diye düşündüm arkadaşlar...

• Beğen
Tepkiler: ŞenolTÜRK, haydelanduka, Preloader ve 13 diğerleri

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Evet bu hikayeyi ben de duymuştum gerçekten çok anlamlı bir hikaye. Paylaşım için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet Bir baba olarak bende bu konuya özen gösteriyorum. Tüm baba ve baba adaylarının bu konuda kendilerini yetiştirmelerini diliyorum :oke:
Paylaşım için teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ŞenolTÜRK, Furkan Emekli, u_cosar ve 3 diğerleri
elmacıadam

elmacıadam

Üye
İbretlik paylaşım kardeş :rolleyes:

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yararlı paylaşım. :good:

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bazılarının aklında bir şüphe uyandırdıysam ne mutlu bana. Gerçekten Allah nasip ederse evlenir ve çocuk sahibi olursam kesinlikle iş dışında karım ve onlarla olacağım. Zamanında biz görmedik bari onlar görsün

• Beğen
Tepkiler: haydelanduka ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bazılarının aklında bir şüphe uyandırdıysam ne mutlu bana. Gerçekten Allah nasip ederse evlenir ve çocuk sahibi olursam kesinlikle iş dışında karım ve onlarla olacağım. Zamanında biz görmedik bari onlar görsün
İnşallah cümlenize nasip etsin Rabbim :tebessüm:

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Amin abi allah çocuklarını da size bağışlasın :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Güzelmiş :D

• Beğen

MaxipmaN

Üye
Çok güzel

• Beğen
cagrii_72

cagrii_72

Üye
Çok anlamlıymıs paylaşımın için teşekkürler

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
Güzel

• Beğen
u_cosar

u_cosar

Üye
Çok anlamlı bir hikaye teşekkürler :)

• Beğen
SHS

SHS

Üye
güzel hikaye :tşk:

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Baba, işten yorgun argın eve geç gelmişti..

Çocuk: Baba, bir şey sorabilir miyim?
Baba: Evet..
Çocuk: Baba bir saatte ne kadar para kazanıyorsun?
Baba: Bu senin işin değil..
Çocuk: Babacığım lütfen, bilmek istiyorum..
Baba: İlle de bilmek istiyorsan 20 milyon..
Çocuk: Peki bana 10 milyon borç verir misin?
Baba: Benim senin saçma oyuncaklarına veya benzeri şeylerine ayıracak param yok. Hadi, derhal odana git ve kapını kapat..

Çocuk sessizce odasına çıkıp kapıyı kapattı.

Adam sinirli sinirli "Bu çocuk nasıl böyle şeylere cesaret eder." diye düşündü. Aradan bir saat geçtikten sonra adam biraz daha sakinleşti ve çocuğa parayı neden istediğini bile sormadığını düşündü, "Belki de gerçekten lazımdı"...

Yukarı çocuğunun odasına çıktı ve kapıyı açtı...

Yatağında olan çocuğa, "Uyuyor musun" diye sordu. Çocuk "Hayır" diye cevap verdi...

"Al bakalım, istediğin 10 milyon. Sana az önce sert davrandığım için üzgünüm. Ama uzun ve yorucu bir gün geçirdim" dedi...

Çocuk sevinçle haykırdı, "Teşekkürler babacığım"... Hemen yastığının altından diğer buruşuk paraları çıkardı. Adamın suratına baktı ve yavaşça paraları saydı.

Bunu gören adam iyice sinirlenerek, "Paran olduğu halde neden benden para istiyorsun? Benim, senin saçma çocuk oyunlarına ayıracak vaktim yok" diye kızdı...

Çocuk "Param vardı ama yeterince yoktu" dedi ve yüzünde mahcup bir gülücükle paraları babasına uzattı; "İşte 20 milyon...''Senin bir saatini alabilir miyim? Yarın 1 saat erken gelebilir misin? Seninle akşam yemeğini beraber yemek istiyorum.'' dedi...

Bazı şeyler çok değerlidir... Çok hoşuma gitti ve paylaşayım diye düşündüm arkadaşlar...
Kardeşim çok hoşuma gitti. İzninle başka bir yerde paylaşıyorum.

@bluesky@

@bluesky@

Üye
Bi yerde okumuştum.çok güzel :)

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Güzelmiş.

MrSlime

MrSlime

Üye