Bir Kadının Kalbini Kazanma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

nick_sedat

Üye
arkadaşım ilk aşkı sen mi buldun ?? :oke: ama bnm kız bana hiç yüz vermiyor bugüne kadar 4 kızla çıktım hepsini tavlamak kolay oldu ama 5. zorluk çıkarıyor ne yapmak lazım..yani trip yapıyor ona özel bir web sitesi bile hazırladım ama kızı tavlaamıyorum ki ona veriyim adresi .... lütfen yardımı bekliyorum. teşekürler

WitchKing

Üye
deymez :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
yazılanlar gerçektende doğru ama zamn ve mekan hep uymuyo...
arkadaşın söylediği '2 güzel söz...' e katılıyorum bazen öle cümleler kullanıyorum kız şuurunu yitiriyo...:naughty:

abdullah3114

Üye
amam şöle b,işi var kız tanıdıksa senle samimiyse sende onu seviyorsan kıza teklif edeceğin zaman seni kardeşi olarak kabül ettği için rededer başıma geldide :D

max110

max110

Üye
HııımPuFF Kendine Güven Tipin olsun yeter ya ne gerek var

uA Kaan

Üye
yaa bn bunları okumadan once ddm kıza snı sewıyorm dıe..buna da ınandırdım ona..ama kız bana yk dio..yerı geldımı de cok sıcak davranıyor...ne yapmam gerek..bı yardım edın yaa.. :((

max110

max110

Üye
"evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, tamirat işlerimi yapacak birisi" amacında kullanmak istiyordur seni kardeşim...
bırak onu sana kızmı yok :D

Saygılar...

kısacası köpeğim ol! diyor :P:

serseri ramzan

Üye
valla ben bu söylediklerinizin hepsini yaptım ama şu anda kız evleniyor dayı inanmam bir şeye bence hayat böyle daha güzel

yyyunus151

Üye
kız çok. taw kolay. herşeyden önce herkese selam. kızlar biraz saftırlar dediğiniz gibi herşeye inanırlar avcuna aldın mı tmmdır olay bitmiştir. çok prof olmana gerek yok bu kızlara bide abaza gibi görünmeyin ağırdan verin ki sağlam olsun

saygılar sevgiler abaza kardeşlerime vi diğerlerine selamlar

nitroux

nitroux

Üye
ben hayatta böyle taktikle felan uğraşamam aga alırım altıma makinayı takarım gözüme raybanı allah vermiş tipte var her daim burnum havada gelsin onlar bana taktik atsınlar. (son 10 yıldır denendi onaylandı :oke:)

tecnobass

Üye
bu kızlar hep aynı

sekinardi

sekinardi

Üye
ulan ne dediysem sevdiğim kızı avucuma alamıyorum :(:(

sonEMPEROR

Üye
arkadaşlar aşkı bi kızda tattım ama derlerya gönül otada B'''kda die işte bu b''k tan beter ama bi gideri de var benle cıksın istiyorum ama olmuo bi care söyliyin bende tip de yok şiir yazıom etkileni o ama fazlada belli etmio acaba kendini ağırdan mı satıo teklif ediom hayır dio DERDİME CARE BEYLER adminim siz anlarsınız

sekinardi

sekinardi

Üye
msj yolluyorum cvp vermiyo :(:(

zanab

Üye
butun kadinlar madem niye yuzyillardir kadinlar icin arastrima yaptiniz analmiyorum:O
ssiz kadinlardan daha salaksiniz yuzyillardir salaklar icin madem arstrima yapmisiniz
acinicak halde siniz:D

alpbodrum

Üye
Hepsi yalan :) Tip varsa uğraşma zaten kendileri gelir :) Yoksa yapacak birşey yok güzel bir araba motorsiklet al kendine bin doya doya . Herkez karıkızla mutlu olacak diye birşey yokki !!!

Aleksandra

Aleksandra

Üye
Şunlara bak şunlara :) :)

--------------- Ekleme ---------------

Güzel tavsiyeler...

owert

Üye
bana yardımcı olur musunuz bir kız uzaktan sana bakıyor yanından geçince hızlı adımlar atıyosa aşıkmıdır acil yardım edin dayanamıyom

zapsa

Üye
herkesin derdi başka arkdaş :D bnm derdim ve sorum şu:şimddiiii bn 2 aydır bi kızın peşindeyim ve bu kızın herşeyini biliyorum.evlerimizde yakın ama okullar farklı.ben bu kızla konuşma girşiminde bulunablmek için bu sabah kızın otobüs beklediği durağa gittim ve bn durağa gelmeden 15dk. öncesine kdar kız durakta diildi.neyse sonra kız geldi durağa ve yalnızdı durakta sadece o ve bendik.Kızın otobüse binmesine 5 dk. vardı ve ben bu süre dağarcıında kızla konuşmak için cesaretlenme çabasındaydımkii o lanet otobüs geldi ve kız binip gitti ama peşini bırakmcm yrn sbh aynı sistem devam ama kızla hiç knşmşlğm yok lafa ne die başlasam bi yardım dostlar :D :islik

Üst Alt