Bir İnternet Cafeci, Ben; İsyeaan..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DraugHuan

DraugHuan

Üye
    Konu Sahibi
Bir İnternet Cafeci, Ben; İsyeaan..
GÜNAYDIN! Bu günün sabahında temizliğimi bitirdikten sonra normalde yaptığım gibi League of Legends'e girmiyorum, size bu konuyu açmam gerek. Çünkü bu gün okulların açıldığı gün.. Lanet... Şimdi bu sabah her zaman olduğu gibi olmayacak, 7,30'da dükkanı açtım, yani uykumdan kestim. Kafe dolmaya başladı, küçük ilkokullu, liseye yeni geçmiş ve liseli veletler burada. Sanırım artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak. Alın şunları başımdan!

Lütfen, gittiğiniz internet kafelerde aşağıda yazdıklarımı yapmayın!

- Arka masalara geçip Omegle,Charraw,Chatroulette gibi sitelere girip çıplak kızlara bakarak çaktırmadan asılmayın, fark ediyoruz.
- Arka masalara geçip chat sitelerinde kızlarla cinsel konuşmayın, ana makinadan yazışmalara bakıp gülüyoruz.
- Yemek yemeyin! Klavye arasına kırık dökülüyor!
- İçeceklerinizi masaya dökmeyin, çok küfür yiyorsunuz!
- Hadi yemek yediniz, yiyecek çöpünü orda bırakmayın, kesinlikle kulaklarınız çınlar.
- Ota b*ka bizi çağırmayın, ayar oluyoruz. Hele ki bizde oyun oynarken.
- Sürekli gelip saati ne kadar diye sormayın, zaten kapıda, camda vs. saati yazar.
- Yağlı ellerinizle mouseyi ellemeyin, isteyin ıslak mendil veririz.
- Çaktırmadan USB takarak film, müzik almaya çalışmayın, her bilgisayar korumalıdır parasız N*H alırsınız :D
- Üyelik açtırırken saçma sapan üyelik isimleri istemeyin, ayar oluyoruz.
- Kulaklık çalışmıyor diye haykırmayın, yeni nesilde sol kulağın orada ses açma tuşu var.
- (her internette olmaz) Stabil hattan oyuna girmeyin, sonra Lag var diye bize bağırıyorsunuz, dayak yeme riski yüksek!
- Ağzına kadar dolu bir internet kafede yan yana boş isteyenler, sabırımızı zorluyan kişiler.
- 30dk. lik masa açıp GTA4, Crysis, Darksiders gibi oyunların savesini aldıranlar, .....
Aklıma geldiğinde daha aşağıya ekleyeceğim; Lütfen yukarda yazdıklarıma dikkat edin, sinirli bir internet kafe sahibi size olumsuz şeyler yapabilir!!

• Beğen
Tepkiler: technoshark

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Hic Internet Kafeye Gitmem ..

Ama Gidersem Dikkat Ederimm .. :)

avantis

avantis

Üye
Hiç müşterinin olmadığını düşün

otostopçu

otostopçu

Üye
:hmmm şimdi liseli veletler diyorsunda bu forumada üye olan liseliler var. Burada az çok herkez belli etmiş kendini. liselileri genelleme yapma yani bu forumdaki çoğu liseli o kafedeki tüm pc leri 1.5 saatte söken takan cinsten :D

yani deyim dedim :p :ehe

ismail

ismail

Üye
orhan liseli deyince kanına dokundu demi :D

• Beğen
Tepkiler: otostopçu
otostopçu

otostopçu

Üye
bi liseli var bide liseli var. internet kafeye gitmediğimden sorun teşkil etmiyor :ehe evde ''personal computer'' im var :kop:

otostopçu

otostopçu

Üye
en fazla 1 sene daha liseli oluruz :bud:
:zuhaha:

Metin MF

Metin MF

Üye
zorunluluk dışında asla internet kafeye gitmem, ağzı bozuk, ailelerinden terbiye alamamış insanlar dolu oralar...

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant ve Mazlum Somer
paradox07

paradox07

Üye
"Arka masalara geçip
Omegle,Charraw,Chatroulette
gibi sitelere girip çıplak kızlara
bakarak çaktırmadan
asılmayın, fark ediyoruz.' :zuhaha: bi şey sorcam,merak ettim.nasıl görüyosunuz?oturulan masanın ekranını tam olarak mı görüyonuz,yoksa size uyarı mı geliyo şu masa şu siteye girmiştir diye?

ismail

ismail

Üye
bi liseli var bide liseli var. internet kafeye gitmediğimden sorun teşkil etmiyor :ehe evde ''personal computer'' im var :kop:

:D

Kardeşim :)
Bende liseli sayılırım daha okul başlamadı :D
1 ekimde resmen üniliyim :D

- - - Eklendi - - -

zorunluluk dışında asla internet kafeye gitmem, ağzı bozuk, ailelerinden terbiye alamamış insanlar dolu oralar...

+++ 10 yaşında paleler dolu

- - - Eklendi - - -

"Arka masalara geçip
Omegle,Charraw,Chatroulette
gibi sitelere girip çıplak kızlara
bakarak çaktırmadan
asılmayın, fark ediyoruz.' :zuhaha: bi şey sorcam,merak ettim.nasıl görüyosunuz?oturulan masanın ekranını tam olarak mı görüyonuz,yoksa size uyarı mı geliyo şu masa şu siteye girmiştir diye?

Uyarı geliyo olabilirde ama biliyosun hertürlü sayfasını görebiliyorlar. Ordan çıkabiliyorlar vsvs felan :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

internet kafeyelarin ateri solanlarından farkı kalmadı :)

paradox07

paradox07

Üye

:D

Kardeşim :)
Bende liseli sayılırım daha okul başlamadı :D
1 ekimde resmen üniliyim :D

- - - Eklendi - - -

+++ 10 yaşında paleler dolu

- - - Eklendi - - -

Uyarı geliyo olabilirde ama biliyosun hertürlü sayfasını görebiliyorlar. Ordan çıkabiliyorlar vsvs felan :D

sanırım ana masadan ayar dahi yapabiliyor müşterinin masasına :)

aslankaplants

aslankaplants

Üye
ben internet kafeye en fazla 5 kez gitmişimdir hep evde oynarım bu arada kolay gelsin veletlerle işin bu arada ben de liseliyim lise 2 ye geçtim:) babamlar fln bilgisayara bir şey olunca bana soruyo(aynısı telefon için de geçerli program fln):)

doctorrr

doctorrr

Üye
valla bazı şeyleri gayibden gördüğünüze ufaktan inanmaya başladım :D

_RYUK_

_RYUK_

Üye
internet cafede ana masadaki kişi müşterilerim ekranını kendi ekranın gösterip müdahale edebilir.

CABBAR

CABBAR

Üye
Aha biraz önce birisi sordu
"-Gökhan abi internet mi gitti?
-yok hiç gitmedi.
-Haa şimdi geldi. "

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
interet kafeyle işim olmaz alırım laptopımı kucağıma rahat rahat uzatırım bacaklarımı yanıma da abur cubur ohh :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt