bir derdim var k700 jar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
bir derdim var k700 jar
Selamlar arkadaşlar bir derdim var ama nasıl anlacamı bilemiyorum açıkcası bi siteden java worldmate ve benzeri şeyler indiridm oyun fln ama ne ettiysem çalışmıo telde sürekli diğer klasörüne atıyor uzantılarına baktıımda .zip yazıyo o zip i jar yapamadım bir türlü ne yapmam gerekiyor?? yardımlarınızı bekliyorum lütfen saygılar sevgiler :'( :'( :'( ama şöylede bir çelişki varki indirdiklerimin hepsi jar olarak gözüküyor hepsi java program ama isim aynen şu worldmatelite.jar.zip :off:

tester

Üye
Dosya isminin sonundaki "zip"i silersen sorun kalmaz..
Örneğin worldmatelite.jar.zip dosyasını yeniden adlandır ve worldmatelite.jar yap..

GodofThunder

Üye
    Konu Sahibi
denedim o şekilde olmuyor neyse bu sorunu çödüm sonunda başlat -çalıştır-cmd yazıp dosyanın bulunduğu dizine girip ms-dos komutu ile ren(boşluk)dosya adı.jar.zip(boşluk)yeni dosya adı.jar enter dediğimiz zaman bu sorun tamamen ortadan kalkıyor hem temiz hemde çok basit bir işlem bu konuda başka sorunu olan arkadaşlar olursa dediğim yöntemi kullanabilirler TESTER cevapladığın için teşekkür ederim saygılar sevgiler

bugra_ozer

Üye
evet benim de bu konuda sorunum var k700i kullanıyorum ve blutot tan oyun attığım zaman çalışmıyo bana biraz ayrıntılı bir biçimde anlatırmısınız

profescobar

profescobar

Üye
MS-dos bilgisi olmayan arkadaşlar bu işlemi şu şekilde yapabilirler.

bilgisayarıma girin orada araçlardan klasör seçenekleri diyin.Karşınıza gelecek menüden görünüm diyin ve " bilinen dosya türleri için uzantıları gizle " seçeneğinin başındaki işareti kaldırın.

Artık dosyanızın uzantısı görünür şekilde ve buradan istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsini.

zuroha

Üye
kardeş bunların hepsi class dosyası dediklerini harfiyen yaptım.bunları nasıl jar yapacaz yaptıktan sonra ise bu kadar dosyanın içinden hangisini tele yollıcaz.sinir katsayım x2 oldu vaLLa

zuroha

Üye
kaedeş dediklerini aynen yaptım bunlar class jar. nasıl yapacaz yapsakta bu kadar dosyanın içinden hangisini tele yollıcaz

devilboy

Üye
kardeş winzip kullanıyorsan dediklerimi sırayla yap winzip prosunu aç options seçeneginden configurasyon u seç , seçtikten sonra system seçeneğini tıkla karşına gelen pencereden .jar seçili ise seçimi kaldır. olay bu kadar. hadi kolay gelsin

osmaann

osmaann

Üye
jar dosyaları direkt bluetoothla klasör içi harici direkt atıp çalıştırılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt