bir cepte 4 hat aktif

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

himaleya

Üye
    Konu Sahibi
bir cepte 4 hat aktif
Aşağıda adı geçen sitede, aynı cepte dört hattın aynı anda aktif yapılabileceği söyleniyor. Gerçi pek aklıma yatmadı ama bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.

Zero

Zero

Üye
Bunların olabilmesi için Telefonun 4 şebekeye sürekli bağlanti sinyali göndermesi gerekiyor, bunun teknik olarak mümkün olacağını sanmıyorum. Telefonun birden fazla şebekeye ait Baz istasyonlarından sinyal alışverişi yapması bence donanımsal destek gerektiriyor.. Arama yaparken bir kod girilerek şebeke değiştirmek olabilir ama her şebekeden gelen çağrı ve SMS'leri alabilmesi mümkün görünmüyor..

realgs

Üye
Yinemi hortladı bu herifler.Linke bakmadım ama 5-6 ay önce bu herifler
egede galiba izmirde milleti dolandırmışlardı.Kanmayın bu işe dolandırıcılığın başka bir versiyonu.
Teknik olarak zaten mümkün değil.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaw bence bu iş yalan heralde daha öncede böle şeyler duymuştum ama hep yalan çıktı

Shadowman07

Shadowman07

Üye
olurmu olur

cllgr

cllgr

Üye
olmaz öyle şey atıyorlardır.teknik olarakda mümkün degil zaten... :unsure:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daha önce gördüm fakat mümkün değil diye düşünüyorum.. :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Olamaz bence. :(

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+Sep 14 2005, 08:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; Sep 14 2005, 08:42 PM)</div><div class='quotemain'>Daha önce gördüm fakat mümkün değil diye düşünüyorum.. :(
[post=165433]Quoted post[/post]​
[/b]

<!--QuoteBegin-Gokhan43
@Sep 14 2005, 10:27 PM
Olamaz bence. :(
[post=165496]Quoted post[/post]​
[/quote]

aynen katılıyorum ancak sebekeler aralarındaki uyumsuzluğu kaldırsalar ortak bir kararla hareket etseler bu teknolojiye destek sunacaklarını zannediyorum benim fikrim sadece

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi düşün bi kere sen olsan aynı anda senin rakibinle senin firman aynı geliri paylaşacak ve sende buna izin verecen olurmu hiç ??? zaten tükiyede 4 operator yokki :kop: ne gerek war yaw :kop:

tsubasa

tsubasa

Üye
teknik olarak mümkün olmayan bişey.adamların yaptığı tek karta istediğin kadar hattı yüklüyolar,sende telefonu aç kapa yapmadan,kart değiştirmeden telefonuna yüklenen program sayesinde istediğin hattı aktif hale getiriyosun.Şu ana kadar yapılmış en ileri çözüm budur...

siningsm

siningsm

Üye
Siteye girmedi bakamadım

İmparatore

İmparatore

Üye
ben pek mümkün olabilecegini zanetmiyorum

mami24

mami24

Üye
yalandır yaaaaaaaa

dogunet

Üye
mümkün değil diye bişey yok bence. mümkündür. teknoloji o kadar ilerde ki her gördüğüne inan.

--------------- Ekleme ---------------

benim sorunum var yardım cı olabilecek kimse var mı? Sorunum şu: ANYCOOL T929 D5000 marka 3 hatlı telefon kullanıyorum. telefondan gayet memnunum ama sadece mesaj kutusu ile ilgili bi sorunum var. mesaj kutusuna bakamıyorum yani gelen kutusunu açtığımda boş gösteriyor. ama yeni mesaj geldiğinde eski mesajlar da gözüküyor ama manuel olarak gelen kutusuna baktığımda boş gösteriyor. umarım anlatabilmişimdir. ne yapmam gerekiyor ?

metyu35

Üye
hadele olumu öyne ey

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Olmaması için hiçbir neden yok....

nuzduvayn

Üye
Arkadaşlar teknolojide hayal edilen herşey oluyor. Bu neden olmasın...

kaan0

kaan0

Üye
yani konu 2005 te açılmış.. 4 senedir cevap yazılmayan konu birden hortlamış...:D

ZaZuM

ZaZuM

Üye
walla günümüz teknolojisini düşünce olmaz diyemicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt