Bir Bebeğe Böyle İsim Olurmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
    Konu Sahibi
Brunei Sultanlığı'nın veliaht prensi Al-Muhtadee Billah ile İsviçre kökenli eşi Sarah Pengiran Salleh'in bir erkek çocukları oldu.

Petrol ve gaz rezervleriyle dünyanın en zengin krallıklarından biri olan Brunei'nin 40 yıllık sultanı Hassan El Bolkiah torununa 22 kelimeden oluşan bir isim verdi: Yang Teramat Mulia Pengiran Muda Abdul Muntaqim Ibni Duli Yang Teramat Mulia Paduka Seri Pengiran Muda Mahkota Pengiran Muda Haji Al-Muhtadee Billah...

Babasından sonra 600 yıllık Müslüman Krallığı'nın otuzuncu sultanı olacak olan 33 yaşındaki Prens Billah ve eşi 20 yaşındaki Prenses Salleh'in ilk çocukları olan küçük Prens Abdul Muttakim'e babasıyla birlikte dedesinden kalacak servet 20 milyar dolardan fazla.

Burnie Sultanı Hassan El Bolkiah yıllardır Forbes zenginler listesinin zirvesinde.

KISACA ABDÜL MUTTAKİM TAM ADI 126 HARFLİ

Küçük prensin 22 kelimelik tam adı İngilizce yazılışıyla şöyle: Yang Teramat Mulia Pengiran Muda Abdul Muntaqim Ibni Duli Yang Teramat Mulia Paduka Seri Pengiran Muda Mahkota Pengiran Muda Haji Al-Muhtadee Billah
 
darkman81

darkman81

Üye
Sonucta Prens Zengin Bunlar Para Olduktan Sonra İsterse 50 Kelimelik İsim Bile Takarlar.. Ama Bukadarda Fazla Yani Ben Bu Çoçuğun Çoçukluğunu Gençliğini düşünemiyorum..:ehe
 
Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
güzel isimmiş :D:D
 
MiSs_DaTlU_ÖzGe

MiSs_DaTlU_ÖzGe

Üye
bebek bebek değil maaşllah arapça sözlük gibi ismi var az olmuş azcık daha uzatsalar bi ansiklopedi olurdu herhalde türkçe karşılık eksik bi tek::kop::ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

kfahaa
Cevap
0
Görüntüleme
335
kfahaa
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
893
Haydar
hikmet366
Cevap
0
Görüntüleme
912
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt