bir bakın cok önemli merak işde

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
bir bakın cok önemli merak işde
işlemci ve işletim sistemi arasındaki fark nedir mesala cesper via yeni Cıkan işlemci intel aatom işletim sstemi android jely bean 4=1

- - - Eklendi - - -

işlemci ve işletim sistemi arasındaki fark nedir mesala cesper via yeni Cıkan işlemci intel aatom işletim sstemi android jely bean 4=1

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

fark neddit fark ne fark ne

- - - Eklendi - - -

biri yardım etsin merakkkk

- - - Eklendi - - -

işlemci ve işletim sistemi arasındaki fark nedir
mesala cesper via yeni Cıkan işlemci intel aatom
işletim sstemi android jely bean 4=1

- - - Eklendi - - -

merakkkkkkk

- - - Eklendi - - -

işlemci ve işletim sistemi arasındaki fark nedir
mesala cesper via yeni Cıkan işlemci intel aatom
işletim sstemi android jely bean 4=1

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
işletim sistemi cihaz üzerindeki yazılımı ifade eder

İşlemci ise donanımın en önemli elemanıdır.Cihazın beyni olarakta nitelendirilebilir.

Symbianize

Symbianize

Üye
İşlemci (CPU) donanımdaki işlemleri yürütür işletim sistemi ise o donanımın kullanıcıya yansıyan halini gösteren yazılım diyebiliriz şöyle açıklayayım bi işlemci sürekli işlem yapıyor işte ramler falan çalışıyor ama boşa yani bunu insanlığa bi faydası gerekli bu durumda işletim sistmi giriyor devreye orda. Harcanan donanımı görsel bir şekilde kullanıcıya yansıtıyor kısaca ikisi birbirini tamamlıyor

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
beyler nokia c 6 01 deki b zil sesi efekti ne işe yarıyor

Üst Alt