Bir bakarmısınız alınır mı alınmaz mı bu leptop

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Bir bakarmısınız alınır mı alınmaz mı bu leptop
Merhaba bu hoşuma gitti lakin 2 yorum aklımı karıştırdı ses ve yavaş açılıyor gibilerin de sizce aliyim mi almiyim mi 2-2.500 bütçem var desteğinizi bekliyorum

Buğra

Buğra

Admin
Asus bakmanizi tavsiye ederim.
Lenovo bazı modellerde hoparlör cihazın altında ve ses duyulmuyor sanki mühendislik hatası sanarsiniz :D
Şuan müsait değilim akşam tekrar hatırlatin yada siz Asus bakın buraya.konuya atın ben bakayım size söylerim

• Beğen
Tepkiler: PALA.
OzgurSMO

OzgurSMO

Üye
Buğra ya katılıyorum bence de ASUS markası daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Buğra
PALA.

PALA.

Üye
Özellikleri fiyata göre güzel ama asus daha iyidir

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
G

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

buna bakın ama detaylı inceleyin hiçbir özelliğine bakmadım sadece kabaca göz attım dell markası genelde baya sağlam olur bu fiyata bu özelliklerde asus bulman imkansız gibi birşey

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Asus ta karar kıldım bakacaz

bilisimler

bilisimler

Üye
Asus sağlam

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Dell de güzel Dell e biraz daha kaydım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bende aşağı yukarı bu özelliklerde asus var genel olarak memnunum. Tercihinizi böyle bir cihaz ve yanına ssd olarak yapabilirsiniz

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Asus Notebook Konusunda oldukça başarılı bir marka.

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
şuna bir bakıp bana haber verin arkadaşlar bir zahmet
Oyun oynucam bunu belirtiyim
arkadaşlar hemen şuna bakın yorumları okudum tam bir oyun canavarı diyor siz ce aliyim mi
@TheNightMare. @mcnpl4 @SoulsEagle @Buğra ve diğer arkadaşlar son attığıma bakıp haber verin aliyim mi almiyim mi oyun oynucam yorum da oyun canavarı diyo

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Buğra

Buğra

Admin
şuna bir bakıp bana haber verin arkadaşlar bir zahmet
Oyun oynucam bunu belirtiyim
arkadaşlar hemen şuna bakın yorumları okudum tam bir oyun canavarı diyor siz ce aliyim mi
@TheNightMare. @mcnpl4 @SoulsEagle @Buğra ve diğer arkadaşlar son attığıma bakıp haber verin aliyim mi almiyim mi oyun oynucam yorum da oyun canavarı diyo
3.500 lira gtx950m verene kadar
Monster al 3.200 lira gtx 1050 var canavar gibi al sana oyun bilgisayarı her türlü işini de görür :)

• Beğen
Tepkiler: kralberk13 ve SoulsEagle
franklinda

franklinda

Üye

Monster ürünlerini tercih edebilirsin oyun oynayacaksan memnun eder ayrıca ssd barındıran bir model seçersen hız daha yüksek olacaktır :)

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
Son attığım güzel mi gta 5 felan oynamıcam shaiya oynucam video edit felan yapacam hani böyle düşünün yarın bir kaç yer dolaşırız sanırım

franklinda

franklinda

Üye
Bakın son attığınız ürünler 6. nesil işlemci kullanıyor monsterlerdekine nispeten eski bir sürüm ekran kartı keza gene aynı ayrıca diğer özellikleride ekleyince monsterler daha mantıklı olacaktır ihtiyacınıza daha fazla hitap edecektir :)
Ayrıca monster hiç bir firmanın yapmadığını yapıyor ve size ücreti mukabilinde ürün üzerinde istediğiniz değişikliği yapma imkanı veriyor ki misal 8gb ram az yada hızı düşük istediğinizle değişip ürünü gönderiyor yada diski değişip m.2 sata ssd istiyorsunuz anında değişiyor yada ikinci disk olarak ekletiyorsunuz :)
m.2 sata ssd bulunan model 3.299 tl buna 1tb disk ekletip alabilirsiniz sistem çok hızlı ve alanınız fazlasıyla yeterli olacaktır :)

Son düzenleme:
  • Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
3.500 lere kadar cikabiliyorsan sunu önerebilirim

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye