Bir Allah'ın kulu da farklı sistemden Nokia'ya geçmedi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir Allah'ın kulu da farklı sistemden Nokia'ya geçmedi.
Sanırım Nokia için yazılan felaket senaryoları gerçekleşmeye başladı. Bu bölüme açılan konular hep Nokia'dan çıkış yapan kullanıcılarla doldu. Kimi Android'e kimi iOs'a geçiyor. Acaba WP8 ile bu durum tersine döner mi? Tüm umutları tek 1 versyona bağlamak ne kadar doğru? Üstelik Nokia yönetimi değişmediği için zihin değişikliği de yok.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Versiyon değil Furkan çekirdek tamamen değişiyor,bunu belkide sen benden daha iyi biliyorsun.wp8,windows8 ile aynı çekirdek üzerine yazılacak.düşün pc deki windows telefonumuzda.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
en son renkli ekrana geçmek için nokia'ya geçmiştim :ehe

monibrasco12

Üye
Versiyon değil Furkan çekirdek tamamen değişiyor,bunu belkide sen benden daha iyi biliyorsun.wp8,windows8 ile aynı çekirdek üzerine yazılacak.düşün pc deki windows telefonumuzda.
pc deki windows gibi olucaksa olmasın ben şahsen mac almayı düşünüyorum

Türe

Türe

Üye
4s olmazsa ben de nokia ya geçicem abi :ehe

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Kimin ne dediği çok önemli değil. Furkan biliyorsun ilk nesil lumialar hali hazırda yok memlekette ve Türkiye Nokia nın kalelerinden bekleyip görelim heleki wp8 ve windows 8 ekosistemi harika olacak. Pc ile telefonu birbirine bağlayıp karşılıklı oyun oynadığını düşün. Crytek firmasının sadece birkaç kod değişikliğiyle Crysis3 ü windows phone a çıkardığını.. Windows phone 8 64 çekirdek destekliyor donamım kısıtlaması kalmadı 2012 son çeyrek ve 2013 ikinci çeyrekde öyle cihazlar gelecek ki piyasanın seyri değişecek.. Özellikle 2013.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
doctorrr

doctorrr

Üye
ben samsung bada düşünüyorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kimin ne dediği çok önemli değil. Furkan biliyorsun ilk nesil lumialar hali hazırda yok memlekette ve Türkiye Nokia nın kalelerinden bekleyip görelim heleki wp8 ve windows 8 ekosistemi harika olacak. Pc ile telefonu birbirine bağlayıp karşılıklı oyun oynadığını düşün. Crytek firmasının sadece birkaç kod değişikliğiyle Crysis3 ü windows phone a çıkardığını.. Windows phone 8 64 çekirdek destekliyor donamım kısıtlaması kalmadı 2012 son çeyrek ve 2013 ikinci çeyrekde öyle cihazlar gelecek ki piyasanın seyri değişecek.. Özellikle 2013.

Dediklerin muhteşem zaten. Bunları biliyorum. Ya bir yerinden patlak verirse? Nasıl ki iphone 5 beklenirkeb 4s'n tanıtımı yapılıpta hayaller yıkıldıysa aynı olayın başka bir firma tarafından gerçekleştirilmesi hiçte azımsanacak bir ihtimal değil.

Bence ya Milat olacak ya da çöküş.

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
geçen forumdan bi arkadas t20 den n8e geçmişti başka da yok :D

coldman41

coldman41

Üye
Gerçekten nokiadan kaçan çok insan var artık ve Nokia bunun önlemini bir an önce alması lazım. appel ile samsung arasındaki rekabet ve karşılıklı açılan davalar her iki firmanında birbirinden daha iyi telefonlar çıkarma zorunluluğu doğuruyo ve piyasayada hakim oluyolar Nokia bunların çok gerisinde kaldı hem telefon özellikleri hemde işletim sistemi olarak bir atak yapamazsa yavaş yavaş batıcak gibi duruyo

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nokia taraftarı fakat pek bilgisi olmayan dayım bile 'Samsung Android sayesinde Nokia yı geçti' diyorsa gerisini düşünemiyorum.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
bitti ya babam bile iphone aldi olay burada sonlandi bye nokia

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Dediklerin muhteşem zaten. Bunları biliyorum. Ya bir yerinden patlak verirse? Nasıl ki iphone 5 beklenirkeb 4s'n tanıtımı yapılıpta hayaller yıkıldıysa aynı olayın başka bir firma tarafından gerçekleştirilmesi hiçte azımsanacak bir ihtimal değil.

Bence ya Milat olacak ya da çöküş.

hayaller yıkılsa da iphone 4s deli gibi sattı.

- - - Eklendi - - -

Android olmasa samsung talan olurdu.

samsung olmasa androidde yalan olur ciğerim.

coldman41

coldman41

Üye

Android olmasa samsung talan olurdu.

eve android olmasaydı samsungun nokiadan bi farkı olmayacaktı şimdi ama adamlar yaptı ve tuttu işte nokiayada gerekli olan bu yeni ve daha düzgün birşeyler lazım

monibrasco12

Üye
samsung olmasa android olurmu acaba 45milyon tane android satmış adamlar geçen sene

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Ben Kendimi Bildim Bileli Symbian .. Symbian'Dan Sonra WP .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt