Biohazard N97 c60v40 Portted By Gabriel(TR-ENG)

Sponsorlu Bağlantılar

berkybb

Üye
arkadaşlar merhaba ben bu dosyayı ındırdım sanırım 160 mb falan ne yapmam gerekiyo detaylı anlatabilirmisiniz.sizler gibi aklı başında insanlar bu işleri müthiş beceriyor.bravo.

----------Eklendi @ 19:00:24 ---------- Yazıldı @ 18:48:53 ----------

arkadAşlar birde telefon n97 rm 505 v21.0.045

yakupbjk

Üye
ya arkadasım super tek kelımeyle elıne saglık su hack N97 RM 555 YAPARSAN COK MEMNUN OLACAM

Kazamai

Üye
yanlız şöle bi sıkıntı var onun halledilmesi gerekiyor. qwerty klavye tuş düzeni farklı onuda giderebilirsek süper olmuş eline emeğine sağlık :)

oleytoo

oleytoo

Üye
kardeş detaylı anlatımını verirmisin lütfen ben acemiyimde telefonuma hasar gelmesinden korkuyorum

caglet

caglet

Üye
N97 mini için kursam sorun olur mu ?

nice_legend

nice_legend

Üye
operadan ve netten dururp dururken atıyor anlamadım.onun dışında bi problem yok gibi duruyor

----------Eklendi @ 00:56:21 ---------- Yazıldı @ 00:47:41 ----------

arkadaşlar merhaba ben bu dosyayı ındırdım sanırım 160 mb falan ne yapmam gerekiyo detaylı anlatabilirmisiniz.sizler gibi aklı başında insanlar bu işleri müthiş beceriyor.bravo.

----------Eklendi @ 19:00:24 ---------- Yazıldı @ 18:48:53 ----------

arkadAşlar birde telefon n97 rm 505 v21.0.045

http://www.maxicep.com/modifikasyon...pkey_emulator_v-5-resimli-anlatim-465784.html

burdan ne yapacağını anlatıyor yardımcı olur size

prenskerem

Üye
kardeşim elinize sağlık çok güzel ama nokta yerine virgül koyuyor. Dili ingilizce yapıp denedim hatta telefonu bile ingilizceye çevirdim hala nokta yerine virgül. ( Syn ye basınca türkçe karakterlerin çalışmadığını söylemiyorum bile xD )

Auglia

Auglia

Üye
bu yazlımda klavyenin bazı harfleri calışmıyo yer değiştirmiş türkçe harfler falan

lord_keles

lord_keles

Üye
sanane hocam birde c6 v41 le yeni bir modifiye alsak harika olur..

dj800

Üye
hocam ben n97 ye yüklemeye çalışıyorum ama search phone dediğinde açma tuşuna basınca telefon komple açılıyo ve yazılım iptal oluyor. ben 5800 kullanıyorum ona her türlü FW yi kolayca atıyorum ama n97 beni baya zorladı yardım edin lütfen :D

dj800

Üye
hocam cevap verecek kise yokmu yav :D sizden cevap bekliyorum öyle :D

hakan2131

Üye
dj800 arkadaşım n97 de search phone dediğinde daha yeni telefonu usb ye bağla herhangi bir tuşa basma

kenanaba

kenanaba

Üye
deneyecem gorselerdekı gıbı olursa sen kıngsın

yakupbjk

Üye
arkadaslar bu cwf super cok hosuma gıtttı ama benımkı n 97 mini 555 oldugu ıcın olmuyor acaba dosyadakı isimlerini degıstırıp 555 yapsam olurmu tesekurler

ugur3535

ugur3535

Üye
bir kaç uygulamayı sildikten sonra (ram blow,egg clock,Kill Me,energy profile gibi ) telefon sürekli restart atıyor ne yapmam gerek bu uygulamaları kaldırmam için?

Mert045

Mert045

Üye
:tşk:

muallim2011

Üye
Link ölü.

semihh95

semihh95

Üye
N97ciler hangi fw önerirsiniz acil

karada kirmizi