Binpda Hack Kit for FP1 and FP2 (E 51 FW 400 de Başarılı)

Sponsorlu Bağlantılar

manga_2323

Üye
secman kuruluyor .secmanı açtıktan sonra''welcome to the installation of'' die bir yazı geliyor ok e tıklıyorum kapanıyor

ITURKI

ITURKI

Üye
Arkadaşlar versiyonu en düşük bu versiyon düşürün v220,34,37 ve binpda hack kit le hack leyin oluyor. tek çare bu yapamayan olursa pm atın yardımcı olurum..

atilla5757

Üye
hani program nerde

blueedeep

Üye
n79 deneyen var mı acaba?

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Paylaşımın için teşekkürler.

cyberjabo

Üye
Bugün Nokia E50 'ye yükledim ve gayet güzel çalışıyor. bir kaç program denedim ve hiç bir sıkıntı çıkartmadan uygulamaları yükledim. Düşünen arkadaşlara kesinlikle başka(imei no'nuzu olmadık çin sitelerine verip yükleyeceğiniz programları imzalatmak(sign) gibi) yollara başvurmadan denemelerini tavsiye ederim.
Yüklediklerim;
Binpa Security Manager (ver_1.1)
Install Server9.1
Capsoff Driver9.1

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bugün Nokia E50 'ye yükledim ve gayet güzel çalışıyor. bir kaç program denedim ve hiç bir sıkıntı çıkartmadan uygulamaları yükledim. Düşünen arkadaşlara kesinlikle başka(imei no'nuzu olmadık çin sitelerine verip yükleyeceğiniz programları imzalatmak(sign) gibi) yollara başvurmadan denemelerini tavsiye ederim.
Yüklediklerim;
Binpa Security Manager (ver_1.1)
Install Server9.1
Capsoff Driver9.1

Hayırlı Olsun :oke:

seronet

seronet

Üye
Programı kurdum hata vermedi ama teli kapatıp açtıktan sonra program yüklemek istediğimde "İstenen uygulama erişimine izin verilmedi" şeklinde mesaj alıyorum fikriniz varmı acaba?

Telefon Nokia E72

Ekleme,

Yine aynı sertifika hatalarıda veriyor o sadece bir programda oldu.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yine aynı hatayı verdiyse uyumLu oLmadığını gösteriyor ..

haltie

haltie

Üye
teşekkürler güven abi:oke:

adem_2c

Üye
bende n96 var yükledim ama capsoft drive 9.3 yok 9.2 seçtim ve instal server 9.2,9.3 seçtim program kuruldu şimdi napıycaz. secman diye birşey kuruldu tıkladığımda ok yazıyor hiç bir şey olmuyoır.

ocanbey

Üye
sertifika hatası veriyor. çin sitesinden sertfika ve aldım. bu verdiğniz sisx uzantılı dosyayı bunlar ile sertifikalandırmam gerekyor sanırım. ama buu yapamıorum bir türlü. saatlerdirbu işle uraşıyroum... becerirsem hayrına lokum dağıtacam forumda..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler güven abi:oke:

:bigstar: HaLit

bende n96 var yükledim ama capsoft drive 9.3 yok 9.2 seçtim ve instal server 9.2,9.3 seçtim program kuruldu şimdi napıycaz. secman diye birşey kuruldu tıkladığımda ok yazıyor hiç bir şey olmuyoır.

sürümünüze uyumLu değiL ..

sertifika hatası veriyor. çin sitesinden sertfika ve aldım. bu verdiğniz sisx uzantılı dosyayı bunlar ile sertifikalandırmam gerekyor sanırım. ama buu yapamıorum bir türlü. saatlerdirbu işle uraşıyroum... becerirsem hayrına lokum dağıtacam forumda..

bence şimdiden hazırLa LokumLarı :ehe çünkü çok basit

mahmut_hoca

Üye
da N79 da denedim...
capsoft drive 9.3 yok 9.2 seçtim ve instal server 9.2,9.3 seçtim program kuruldu. Uygulamalar da Secman kısayolu da göründü. Secman ı tıklıyorum Welcom to .... falan filan bi yazı çıkıyor. Ok diyorum program kapanıyor....

Anlayacağınız N 79 da işe yaramıyor....

maviada

maviada

Üye
e66 v.410.21.010 hack olmadı hocam ne yapmak lazım

aesir_3

aesir_3

Üye
5320 XM de olur mu acaba listede yazmıyor ama?

Ramazan6161

Ramazan6161

Üye
Ellerine sağlık kardeşim

batudinho39

batudinho39

Üye
büyüksün baba ya ngage oyunlarını atıyom sonunda sayende

Üst Alt