Binance borsasında hesap kapatma nasıl yapılır?


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Binance hesabınızı devre dışı bırakmanın birkaç yolu vardır.
Hesap erişilebilir:
  • Mobil uygulama kullanıcıları için【hesap】 - 【güvenlik】 - 【hesabı Devre Dışı Bırak】

  • Dikkatle hatırlatmalar kontrol edip verdiğim Devre dışı Hesap resmini tıklatın.

  • Web sayfası için, PC/dizüstü bilgisayar ve web tarayıcısı aracılığıyla hesabınızın kullanıcı merkezindeki 【Güvenlik】-【hesabı devre dışı bırak】sekmesine gidin.

Mesaj birleştirildi:

Devre dışı bırakmak ta bir nevi hesap silmektir.
Kyc doğrulaması yapmadıysanız pek de sorun olmaz.
Kyc yaptıysanız da : [email protected] mail adresine mesaj atmanız gerekiyor.
Hesap silmek için
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt