Faturasız Bimcell'den Turkcell'e numara taşıyacağım

Sponsorlu Bağlantılar

Channibal

Channibal

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell'den Turkcell'e numara taşıyacağım
Kimliğim kayıp olduğu için annemin üzerine Bimcell çıkartmıştım. 1 ay sonra Turkcell'e geçeceğim. Fakat merak ettiğim bi konu var. Annemin üzerine kayıtlı faturalı Turkcell var fakat borcu ödemediği için kapalı. Faturasız kart çıkarabilir mi? diğer sorumda; annemin üzerine Bimcell kayıtlı olmasına rağmen o hatı Turkcell'den kendi üzerime yaptırmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Ek soru; Faturasız hat çıkarmak için illa adresimin o şehre kayıtlı olması mı gerekir?

M9+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
Birinci sorunuz faturasız hat alabilir ikinci sorunuz hattı devir almanız gerekiyor devir işlemi de pahalı biraz 50 60 liraydı en son suanki fiyatını bilmiyorum son sorunuz adres farketmez istediğiniz şehirden alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Channibal
Channibal

Channibal

Üye
    Konu Sahibi
Birinci sorunuz faturasız hat alabilir ikinci sorunuz hattı devir almanız gerekiyor devir işlemi de pahalı biraz 50 60 liraydı en son suanki fiyatını bilmiyorum son sorunuz adres farketmez istediğiniz şehirden alabilirsiniz
Yani fatura borcu olsa bile faturasız hat alabilir diyorsunuz öyle mi?

yeumyang

yeumyang

Moderator
Evet alabilir

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Evet açılır hat ekleme yapayım faturalı hat alamazsınız fatura borcu olduğu için faturalı hat vermiyorlar ama faturasız hat alabilirsiniz

• Beğen
Channibal

Channibal

Üye
    Konu Sahibi
Evet açılır hat ekleme yapayım faturalı hat alamazsınız fatura borcu olduğu için faturalı hat vermiyorlar ama faturasız hat alabilirsiniz
Çok teşekkürler hocam :)

Üst Alt