BİMCell Zam Geldi, En Ucuz Paket 160 Lira + Vergi

Sponsorlu Bağlantılar

kancasis

Üye
Benim kullandığım paket 295 TL oldu.

Degerli musterimiz, BIMcell Dost XL Paketiniz 295 TL'ye yenilenmistir. 30 gun boyunca gecerli yurt ici her yone 750 dakika, her yone 750 SMS, 20 GB cepten internet ve BIMcell'lilerle SINIRSIZ konusma hakkinizi 13/05/2024 saat 09:35'a kadar kullanabilirsiniz. B001

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Benim kullandığım paket 295 TL oldu.

Degerli musterimiz, BIMcell Dost XL Paketiniz 295 TL'ye yenilenmistir. 30 gun boyunca gecerli yurt ici her yone 750 dakika, her yone 750 SMS, 20 GB cepten internet ve BIMcell'lilerle SINIRSIZ konusma hakkinizi 13/05/2024 saat 09:35'a kadar kullanabilirsiniz. B001
2 aya kalmaz s400 olur. Eskiden önerdiğim bimcell den artık milleti uzaklaştırma kararı aldım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Cadillac34

Üye
Evet Turkcell fiyatları uçurdu, tarifenin bitmesine daha epey var ancak şimdiden tarife bakmaya başladım.
Turktelekom da yıllık 1800 liraya var, aylık 150 liraya geliyor. Maalesef Turkcell bunun 2 katı istiyor artık, eğer uygun bir paket çıkarmazsa Turkcell den Turktelekoma geçerim, yapılabilecek tek makul çözüm bu maalesef.

Turkcell fiyatları yarıya indir, tepemizin tasını attırma (h)

Diğer taraftan bimcell sana zaten söylenecek laf israftır, en ucuz tarifen bile 2-3 ayda bir zamlaniyor, 160 liradan başlıyor, seneye en az 300 olur, kesinlikle önermiyorum.

Yıllık paket almak avantajlı 11ay sonraki fiyattan ödediğinizi düşünün.
Bimcell=Türk Telekom'dur. Ne bekliyordunuz ki?

Ne kadar çeşit çeşit paket alsam 2-3 ayda zamlanıyor. Vallahi hangi paketi kullanacağımı şaşırdım. LG G3 gibi telefona paket bulmak zor. Kullandığım Aylık Mobil Yaşa 9GB paketi 340 TL. 9 GB internet zaten bir hafta yetiyor. Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Telegram vs. onları sayarsam ohoo hiç dayanmaz.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK

kancasis

Üye
Netgsm fiyat olarak uygun gibi.
Belki kullanan arkadaşlar vardır bizleri bilgilendirirleri.

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
Bimcell=Türk Telekom'dur. Ne bekliyordunuz ki?
Bimcell=Hortumcudur, hortumu kendilerine bağladıkları için Türk Telekomdan almak daha mantıklı şuan.

Ne kadar çeşit çeşit paket alsam 2-3 ayda zamlanıyor. Vallahi hangi paketi kullanacağımı şaşırdım. LG G3 gibi telefona paket bulmak zor. Kullandığım Aylık Mobil Yaşa 9GB paketi 340 TL. 9 GB internet zaten bir hafta yetiyor. Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Telegram vs. onları sayarsam ohoo hiç dayanmaz.
Ben artık yıllık paketleri tercih ediyorum, uzun vadede çok rahat oluyor. Eskiden fiyat artınca paketin içeriğide artardı ! Kaç senedir aynı paketi satıyor, sadece fiyatını yükseltiyorlar, 2 ayda bir enflasyon yükseldi zamı koy, enlasyon yükseldi koy zamına nereye kadar böyle, zam koyuyorsun bari paketin içeriğini de yükselt. Utanmasalar paketleri daha da küçültecekler.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK