Bilgisyarınızdan n900ünüzü kullanmak ve ekran alıntısı almak(resimli)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuavo15

kuavo15

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisyarınızdan n900ünüzü kullanmak ve ekran alıntısı almak(resimli)
Bu forumda daha önce anlatıldımı bilmiyorum ben göz gezdirdim bulamadım eğer anlatan olduysa bağışlasın;

evet arkadaşalar bazen n900ümüzden ekran alıntısı alamk istiyoruz bunu n900müzde yapabiliyoruz ama bilgisayarda da yapabilir hatta kullanabiliriz :)

buradan bu programı indirin;
indirdikten sonra programı kurun ve iki tane program kurulacaktır
1.si ultra vnc server
2.si ultra vnc viewer

biz ultra vnc viewer i açalım açtıktan sonra

lan seçeneğini seçin ve programı aşağı indirin

daha sonra n900 den uygulama yöneticisinden x11vnc yi indrin indirdikten sonra üstüne tıklayın ve o açılacaktır ama n900 den ekran gelmicek kendi kendine kapanacak program yani açılmadı diye tekrar açmayın

daha sonra internet tarayıcınızdan benim modemim airties ; sekmeye 192.168.2.1 yazın ve enter yapın

sonra tamam basın (bu sizin modemine göre değişir...

sonra yerel ağ basın çıkan pencereden yerel ağ basın orda modemize bağlı sistemler görünecek n900 önündeki ip numarasını kopyalayın (herkese göre değişir lütfen kendi biligisayrınzdan yapın burdaki numaraları denemiy :D çünki hepsi sallama)

kopyaladığınız numarları aşağı indirdiğiniz ultar vnc yi açıp vnc server yazan kutucağa yapıştırın sonra connect basın ve n900 bilgisayarınızda olsun :)

artık farenizle n900 kullanabilirsinz yada ekran alıntısı alabilirsiniz :)

not:bu konu sadece meegoturkiye.org ve maxicep.com n900 kullanıcları için hazırlanmıştır.alıntı yaptığınızı belirtiğinizde paylaşabilrisiniz...

serdarrrr

Üye
Hocam ben notbook'un wifisiyle n900 e ineternet bağlantısı sağlıyorum.Modem sayfasında n900 ü görmüyor ip adresi alamıyorum.Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?Nasıl ip numarasını bulabilirim veya başka nasıl tanıtabilirim?

--------------- Ekleme ---------------

personel ıp ile buldum.Bilginize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt