"Bilgisayarınız Sizi Öldürese ne yapardınız??

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Yazıyı Okuyun"Bilgisayarınız Sizi Öldürecek Ne yapardınız"

• Resete Basardım

Kullanılan: 0 0.0%
  • Dişe Diş kana kan Dövüşür

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
"Bilgisayarınız Sizi Öldürese ne yapardınız??
Basit bir gün yine başlıyor güneş camdan içeri vuruyor ve yine gözüm her sabah gibi parlıyor ve kafamı bilgisayar masasına doğru çeviriyorum ne göriyim.Bilgisayar orda değil heyecanla yataktan kalkıyorsun evi geziyorsun ve evet onu görüyorsun MUtfakta elinde bıçak sana doğru monitör geliyor kasada arkasından geliyor ve bağıra bağı" SENİN BANA YAPTIKLARINI HAFTA BİR FORMAT ATMANA ARTIK DAYANAMIYORUM HERGÜN HAFIZAM KAYBOLCAK KORKUSUYLA YAŞAYAMAM TEK ÇAREM SENİ ÖLDÜRMEK.OYUN DONDUĞUNDA BANA BAĞIRIP ÇAĞIRMANDAN BENİ TEMİZLEMEMEDEN KORSAN OYUN ALIP CRACKLERDEN VİRUS BULAŞTIRMANDAN NEFRET EDİYORUM.OLUP OLMADIK ŞEYLERİ BANA KURMANDAN HİÇ HOŞLANMIYORUM ARTIK CANIMA TAK ETTİ.HEP BEKLEME KONUMUNA GEÇTİĞİMDE VE EKRAN KORUYUCUSU GİRDİĞİNDE BUGÜNÜ HAYAL EDİYORDUM SENİN KARŞIMDA ÇARESİZ KALMANI HUAGGHAAAA.
-Tama Kızma Bir şans daha ver Bana Lütfen.Bir daha Format Atmıyacam
-TABİİ ATMAYACAKSIN BECERİKSİZ İNSAN FORMAT ATARKEN BENİ NEDEN FAT32 ÇEVİRİYON NTFS DE BIRAKMIYON BANA ANLAT ŞUNU.BAK KIZGINLIKTAN CPU SICAKLIĞIM 45DERECE OLDU.BİR DAHA FORMAT ATMAYA ŞANSIN OLMAYACAK ÇÜNKÜ ONU YAPACAK VAKTİN YOK HAUGHHHHHHHHHHAAAAAA
Evet bundan sonra siz olsanız ne yapardınız.Ben olsam herhalde fişini çekerdim.

hyucek

hyucek

Üye
üstüne su dökerim :)
içine bulduğum küçük metal parçaları atıp kısadevreden yanmasını izlerim.
eğer bunlar işe yaramazsa gidi sigoraları indiririm. :) kesin çözm

DefectoR

Bu durumda bütün bilgisayarlar bana karşı bu :tap: moda geçerlerdi, çünkü az tamir etmedim onları, günde ortalama 10 adet :DD, sıkıysa saldırsın :DD

prince of hell

prince of hell

Üye
yok ya yapmaz benimki öle şey,ona çok iyi bakarım :) canlansa boynuma sarılır kesin :)

tracksster

Üye
Originally posted by princess of hell@May 4 2005, 10:51 AM
yok ya yapmaz benimki öle şey,ona çok iyi bakarım :) canlansa boynuma sarılır kesin :)
[post=45853]Quoted post[/post]​

Çok iyi niyetlisin :) Benimkisi canlanamaz sıkıyorsa efendisine karşı gelsin onu yerim lan :D yani sonuna kadar dövüşüp öldürürüm it soyunu ! Bi makina bnm hayatımı ne yönlendirebilir ne de hayatıma son verebilir zaten bu normal hayattada çoğunuzun başına gelen şey .. Hepimiz bilgisayar tarafından öldürülüyoruz .. Nasıl mı ? Hemen anlatayım : Pc sayesinde ben ne insanlar tanıyorum sosyal hayatı bitip a-sosyal olan yada onun yüzünden geleceği alt üst olan :D ... anlayana ...

_KyRa_

_KyRa_

Üye
Originally posted by princess of hell@May 4 2005, 10:51 AM
[post=45853]Quoted post[/post]​
o bilgi sayarın yerinde olmak İSTERDİMMMM AHHHH KEŞŞŞKEEEE :D

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
altıma yapardım oda basıp düşerdi parçalanırdı...

AmbaSSad0R

AmbaSSad0R

Üye
reha muhtarı arar sıkı bir reyting geyiği seyretirirdim aleme efennnim pc niz size saldırırken ordamıydınız gibisinden .... :haha: :lol2:

prince of heaven

prince of heaven

Üye
yapımcı firmadan adam çağırır bende onları döverdim

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Kasaya iki tkme iş bitmiştir ayrıca monitöre de bir kafa iş burada biter.. :D

_KyRa_

_KyRa_

Üye
prince of heaven'ın suratını göstermek yeter (allahın salağı)
şekil 1a

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
valla bana öyle bir yamuk yapcakbizim antika allah yarattı demem dalardım...

prince of heaven

prince of heaven

Üye
Originally posted by prince of hell@May 5 2005, 10:55 PM
prince of heaven'ın suratını göstermek yeter (allahın salağı)
şekil 1a

[post=47440]Quoted post[/post]​
asıl salak böle olur çaktırma ikimizde çok uykuluyuz ondan böle olduk ama bu resmi asıl banu görmeli saygı değer salak prince of hell

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
abijim siz çok küçüksünüz be yaw...

prince of heaven

prince of heaven

Üye
geç doğduysak bizim suçumuzmu :vur: hem ben 14 :eksi: o 15 yaşında :'( :D
onu bu konuda biraz kıskanıom :'( :vur:

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
ne güzel işte daha ne istiyorsunuz bizim gibi 24 e gelince yaşlandığınızı hissedeceksiniz biz bittik 30 a ne kaldı???

prince of hell

prince of hell

Üye
Originally posted by prince of heaven+May 5 2005, 11:07 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(prince of heaven &#064; May 5 2005, 11:07 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-prince of hell@May 5 2005, 10:55 PM
prince of heaven&#39;ın suratını göstermek yeter (allahın salağı)
şekil 1a

asıl salak böle olur çaktırma ikimizde çok uykuluyuz ondan böle olduk ama bu resmi asıl banu görmeli saygı değer salak prince of hell

[post=47454]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ikiside çok tatlı

husam

Üye
benimki aynı şeyi 5 defa yaptı her defasında bi parçasını kırdım yenisini aldım şimdi bilgisayarım taş gibi bayaada hızlandı artık yapmıyoo

prince of heaven

prince of heaven

Üye
Originally posted by husam@May 6 2005, 10:26 AM
benimki aynı şeyi 5 defa yaptı her defasında bi parçasını kırdım yenisini aldım şimdi bilgisayarım taş gibi bayaada hızlandı artık yapmıyoo
[post=47650]Quoted post[/post]​
:artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:

mayday_

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by princess of hell+May 6 2005, 09:50 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(princess of hell &#064; May 6 2005, 09:50 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by prince of heaven@May 5 2005, 11:07 PM
<!--QuoteBegin-prince of hell
@May 5 2005, 10:55 PM
prince of heaven&#39;ın suratını göstermek yeter (allahın salağı)
şekil 1a

[post=47454]Quoted post[/post]​
ikiside çok tatlı,akşam konuştuk zaten :)
[post=47634]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

sizi şeker şeyler sizi... :iyi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt