Bilgisayar Alıcam Yorumlarınızı Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volki21

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar Alıcam Yorumlarınızı Bekliyorum
İntel core i5 655k 3.20 ghz
4 gb ddr3 1333 mhz ram
Nvidia Palit Geforce Gts 250 e-
green 1gb 256 bit
Anakart Gigabyte GA-H55M-S2H
700 W güc kaynagı
Toplam fiyat:850 lira
Ekran kartı biraz eski ne dersiniz
Asus gti-560ti var onu satmıyor
vermiyor yorumlarınız
bekliyorum
Sayfa Başı Şikayet Et
megaster
herseyi sana yazdım.! her
seye
Country:
Tekrar: Bilgisayar Sa

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Bu haftasonu teknosada var, 16gb ram, 720gb harddisk, i5 işlemci, 2gb ekran kartı. Casper nirvana, 1499tl bi bak istersen sabah gazete görmüştüm.

alembizim

alembizim

Üye
bütçen kısıtlıysa işlemciyi amd den yana kullanabilirsin. senin alacağı işlemci yanılmıyorsam 410 tl gibi bir fiyatı var aşağı yukarı onun yerine fx x8 8350 4GHz 16MB yanılmıyorsam 422 tl yada FX X8 8320 3.5GHz 16MB 368 tl anakartta yanlış bilmiyosam intel anakartlara göre amd destekliler daha ucuz.Tabi bu benim düşüncem tercihim seçimim.İntel performans olarak amd den daha üstün fakat çok daha pahalı. Son olarak seçim senin illa fx8 olacak diye bişey yok başka amd modellerinide incele bütçen kısıtlıysa hemen intele bakma bence Seçim senin...

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Evet Aslında Sistem güzel Tabi Ekran kartına takılmışsın sen Ama Bilgisayarı ne için kullanacığını söylersen Bizde ona göre daha iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

her oyunu acar o 2 gb ne demek

2 gb olması her oyunu açması anlamına gelmez önemli olan biti ve ddrı 1 gb olup 2 gb'den daha iyi performans veren ekran kartları var fps değerlerine göre değişiyor arkadaşımda 4 gb gt650m ddr3 gt650m'li asus notebook var ama 2gb gtx660m ddr5'in performansını veremiyor :oke:

Archonn

Archonn

Üye

2 gb olması her oyunu açması anlamına gelmez önemli olan biti ve ddrı 1 gb olup 2 gb'den daha iyi performans veren ekran kartları var fps değerlerine göre değişiyor arkadaşımda 4 gb gt650m ddr3 gt650m'li asus notebook var ama 2gb gtx660m ddr5'in performansını veremiyor :oke:

Ironi idi o.
Hani anlamayan biri duyunca o tepkiyi verir ya.. Bilmiyorum aşina değilsinizdir belki.

volki21

Üye
    Konu Sahibi
ntel core i5 655k 3.20 ghz
4 gb ddr3 1333 mhz ram
Asus GTX560 Ti DirectCU II GDDR5 1GB 256Bit Nvidia GeForce DX11
Anakart Gigabyte GA-H55M-S2H
700 W güc kaynagı
Philips 192 E 18.5inç

Toplam Fiyat:880 Lira
Yorumlarınızı bekliyorum ne dersiniz alınır mı

ecel54

ecel54

Üye
alınır bence güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...