OEM ürünlerinde %30’a varan indirim! Son gün 20 Mart


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ANAKART
100 USD+KDV
85 USD+KDV
64 USD+KDV
54 USD+KDV
181 USD+KDV
154 USD+KDV
EKRAN KARTI
181 USD+KDV
154 USD+KDV
66 USD+KDV
56 USD+KDV
151 USD+KDV
128 USD+KDV
BELLEK (RAM)
30 USD+KDV
25 USD+KDV
64 USD+KDV
54 USD+KDV
64 USD+KDV
54 USD+KDV
HARD DISK
115 USD+KDV
90 USD+KDV
126 USD+KDV
89 USD+KDV
95 USD+KDV
79 USD+KDV
TL fiyatlara KDV dahildir.

- Hepsiburada.com'dan promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız, "Benim Sayfam" bölümünden "duyuru listesi" ayarlarınızı güncelleyin. Bilgilerinizi hemen güncellemek için
- Bu e-posta mesajında belirtilen fiyat, stok durumu, kampanya ve ürün özellikleri belirli bir süre için geçerlidir. Güncel fiyatlar için lütfen 'u ziyaret edin.
- Günlük e-postaların "Gelen Kutusu"na düştüğünden emin olmak için [email protected] adresini "Adres Defteri"nize ekleyebilirsiniz.

Kurulduğu 1998 yılından beri online alışveriş sektörünün lideri olan hepsiburada.com, 6.000 m2?lik modern tesislerinde çalışan 250?ye yakın genç ruhlu profesyonelle, 3 milyon kayıtlı üyeye hizmet veriyor. Aylık 13 milyon toplam ve 6.5 milyon tekil ziyaretçi sayısına sahip online alışveriş merkezinde bilgisayardan ev elektroniğine, tekstilden mobilyaya; toplam 36 kategoride 350.000 farklı ürün satışa sunuluyor. Hepsiburada.com, Deloitte ve Türkiye Bilişim Derneği gibi saygın kuruluşlarca elektronik ticaret sektörüne ilişkin verilen; ?son 5 yılın en hızlı büyüyen şirketi?, ?en iyi online mağaza? gibi alanlarda çok sayıda ödülün de sahibi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt