Bilen Bir Arkadaş Lütfen Yardım Etsin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CEKUUU

Üye
    Konu Sahibi
:vurArkadaşlar Benim 6300 Telefonum Var Ben GÜncelleştirme Yaptım Telefon ing Oldu.Konularda da Yazmısınız Ama Baktım Baktım Hiç Bişi Anlamadım Bilen Bir Arkadaş Lütfen Yardımcı Olsun Teşekkürler..:vur
 
Nazy

Nazy

Üye
aynı işlemi
türkçe versiyon seçerek buna dikkat ederek
tekrar yapınız.
Konuda Herşey Gayet Açık
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt