İpucu Bildirimler + Eylemleri yönetme.

Sponsorlu Bağlantılar

ihsan.snmz

Üye
    Konu Sahibi
Bildirimler + Eylemleri yönetme.
Lumia alalı daha 1 hafta oldu merak ediyorum Bildirimler + Eylemler ekranına wifi bluetooth uçuş modu ekran kiliti koymuşlar oraya mobil veri kısayolunu koyabilir miyiz ? Yada sistemin seçenekleri dışında istediğimiz birşeyi.

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Az baksaydın foruma iyi olurdu.şu anda mobil veri konulamıyor!güncellemeyle düzelteceklerdir sanırım
:sirit:

Nokia Lumia 820 ile gönderdim.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Joe Belfiore yaptığı açıklamada mobilveri kısayolunun eklenmesi konusundaki isteklerin farkında olduklarını, söz veremese de bununla ilgili çalışma yapacaklarını belirtti. Yani final güncellemesi veya bir sonraki güncellemede gelebilir.

Gelecekten gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA
alical33

alical33

Üye
Joe da neden söz veremiyor ki mobil verinin orda olmasının ne sakıncası var ki keşke androiddeki gibi sağa doğru kaydırıp istediğimiz kısa yolları atayabilsek

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve skynet
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Joe da neden söz veremiyor ki mobil verinin orda olmasının ne sakıncası var ki keşke androiddeki gibi sağa doğru kaydırıp istediğimiz kısa yolları atayabilsek

Olay burada zaten. "Androiddeki gibi" olmaması için uğraşıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, br1903, csll ve 2 diğerleri
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
sistemlerin özelliklerini birbirine benzetmek yerine madem öyle özellikli telefon istiyorsun android al ios al, bir sürü konu açılıyor onlarda olan neden bizde yok diye o ayrı bu ayrı, özgünlük diye birşey var hep yanlış anlaşılan

alical33

alical33

Üye
İyi de benzemesin diye de işlevsellik kısıtlanıyor ama farklı olması daha iyi tabi

• Beğen
Tepkiler: trepcan

edta28

Üye
zaten eylem merkezini androide benzetmişsin daha neyin çabası kullanıcının kolaylığını isiyorsan kısayolların hepsini eylem merkezine koyacaksın veya bu kadar kötü ayarlar menüsü yapmayacaksın karmakarışık tamam bende stabil telefon seviyorum ama işin kolayı varken neden kendimi yorayım wifi açarken güzel kapatırken ayarlar menusu saçma değil daniskası farklı bişey yapaydın eylem merkezi yerine anlardım ama zaten adnroid gibi olmuş yada iphone gibi farklı biyerden farklı bişey geliştirseydin bence windows hiç çalışmıyor yada bu kadar nokia bile bundan iyisini yapıyordu symbianda en azından eylem menusu şuan ki aklım olsa n8 i satmazdım fazla bişey fark etmedi çunku . ve her uygulama diğer platformların en az 3 kat gerisinden geliyor

TurboCall

TurboCall

Üye
Joe Belfiore yaptığı açıklamada mobilveri kısayolunun eklenmesi konusundaki isteklerin farkında olduklarını, söz veremese de bununla ilgili çalışma yapacaklarını belirtti. Yani final güncellemesi veya bir sonraki güncellemede gelebilir.

Gelecekten gönderildi.

Olay burada zaten. "Androiddeki gibi" olmaması için uğraşıyorlar.

sistemlerin özelliklerini birbirine benzetmek yerine madem öyle özellikli telefon istiyorsun android al ios al, bir sürü konu açılıyor onlarda olan neden bizde yok diye o ayrı bu ayrı, özgünlük diye birşey var hep yanlış anlaşılan
Mobil verinin gelmemesinin nedeni google mobil veri simgesini kendi üzerine patentlemiş olması diye biliyorum.

YkPkY

YkPkY

Üye
Bu ilk perde olayını kim icad etti

Çırak ile gönderildi

alical33

alical33

Üye
Simgenin ne önemi var ki farklı bi simge koyulur

YkPkY

YkPkY

Üye
Androidmi,iosmu

Çırak ile gönderildi

YkPkY

YkPkY

Üye
:D

Çırak ile gönderildi

YkPkY

YkPkY

Üye
Söylemek istediğim,sende bende olsam aynısını yapmak istemem,bi başkasının yaptığını.ama baktım iş görmüyor,kopyalamaktan başka çare kalmazdı.ama adıda çakma olurdu yasa patent varsa izin gerekirdi

Çırak ile gönderildi

TurboCall

TurboCall

Üye
Söylemek istediğim,sende bende olsam aynısını yapmak istemem,bi başkasının yaptığını.ama baktım iş görmüyor,kopyalamaktan başka çare kalmazdı.ama adıda çakma olurdu yasa patent varsa izin gerekirdi

Çırak ile gönderildi
Bu bildirim çubuğu gayetten yeterli ancak patentler herşeye izin vermiyor, mesela mobil veriyi ondan ekliyemiyorlarmış.
Ona bakarsak çin ve kore malı apple cihazlar bir numara satıyor türkiyede..

YkPkY

YkPkY

Üye
Bu bildirim çubuğu gayetten yeterli ancak patentler herşeye izin vermiyor, mesela mobil veriyi ondan ekliyemiyorlarmış.
Ona bakarsak çin ve kore malı apple cihazlar bir numara satıyor türkiyede..
çinin patentde bi sıkıntısı yokki.adamlar patent olayını takmıyor bile.yapabiliyorsan sende yap diyor.
yakında lumiayıda çakarlar ama yeterki satışta tutsun.
yoksa çakma Windows yazılımlarıda var çakma çakma sony minibook için

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Mobil verinin gelmemesinin nedeni google mobil veri simgesini kendi üzerine patentlemiş olması diye biliyorum.

Mobil veri simgesi ile ilgisi nedir?
Açma/kapama kısayolundan bahsediyoruz.
Dünyada mobil veriyi ifade etmek için tek bir simge mi kullanılıyor?
Lütfen yorum yazarken biraz düşünerek yazalım.

Gelecekten gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: alical33 ve PureFood
TurboCall

TurboCall

Üye
Mobil veri simgesi ile ilgisi nedir?
Açma/kapama kısayolundan bahsediyoruz.
Dünyada mobil veriyi ifade etmek için tek bir simge mi kullanılıyor?
Lütfen yorum yazarken biraz düşünerek yazalım.

Gelecekten gönderildi.
Bende bilmiyordum yerli bir haber sitesi tahmin ediyorsunuzdur adını windows haberleri onun kurucusu söyledi.
Yoksa neden iosda yok neden wp 8.1 de yok mantıklı düşünmek lazım bir yönden yani iddia edemem ama o dendi bende onu söyledim doğruluğunu ben bilemem araştırmak lazım ama herşey ortada olcak diyede birşey yok..

Üst Alt