Bıktım Artık Bir Tavsiye Verin Lütfen :(

• 14 Ekim 2012
  • 1663 Okunma
  • 48 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bizim bir komşu var her gün bizde.Herhalde kendimi okadar çok sevdirdim ki beni taklit etmeye çalışıyor.Onu nasıl çaktırmadan kendimden soguta bilirim??

Yazan: BrainHacker
  2. Gelince soğuk davran onu sıkmak için her türlü şeyi yap. Öyle otur gelince daha az gelmeye başlayacaktir :D

3. Komşunun her gün sizde ne işi var yahu :kıskıs: Sordukları şeylere bazen ters cevap ver,onu konuşurken tınlamamış gibi yap :D

4. Ikinizin de dediklerinizi yaptım ama işe yarmıyo.Onu sıktığımda gidiyo annemle boş boş konuşuyor.

5. Küfür et olmadı :D yada benim işim var gelme bu hafta falan de :D

6. o gelince sen evden cıkarsan oda gitmiş olacak :d:

7. Denemedimmi sanıyon gece 11 de geliyoken evden çıktım benimle geldi :( kurtarın beniii :)

8. Başka bi eve taşınmak tek çözümün gibi gözüküyor :D

9. "Ne işin var?" diye sorar "voşver" derim " yardım edeyimmi" der.Malesef böyle.Sülük gibi yapıştı.

- - - Eklendi - - -

"Ne işin var?" diye sorar "Boşver" derim " yardım edeyimmi" der.Malesef böyle.Sülük gibi yapıştı.

- - - Eklendi - - -

Galiba :D

10. Kapıyı çalınca, "bizde tam size grliyorduk" de. Kız as'a kız as. :ehe

11. şunu uygula harbi ise yarıyor 1."göze göz,dişe diş,fişe fiş" diyerek onu taklit et.hep ona git o geleceğine o bıksın senden.2.suratına bıktığını söyle ve annenin yanında söyle.3.ters noktanız elbette vardır ki kesin vardır gıcık olduğu şeyi yap kavga edin,küsün daha gelmez.o da olmazsa hergün kuru fasulye,pilav :ehe

12. kızmı erkekmi ? :ehe

13. böle komşu düşman başına.

14. :ohannes:

15. bıçakla

- - - Eklendi - - -

en azından korkut

16. O sıkılmazki onlara gitmemden.Daha beter alışır.

- - - Eklendi - - -

:kop2: :ehe :tşk:

- - - Eklendi - - -

Erkek.Hakkat düşman başına :)

17. Masallah Bizim Evden Cikmiyorsun De ..

Ev Kiraysa, Gel Kiraya Ortak Ol Bare .. De ..

Cok Itici Oldugunu Soyle .. :)

18. :kop: :kop2:

19. Geldiğinde Oraya Buraya Saldır Agresif Hareketlerde Bulun Ne Biliyim Tersle Yap Bişeyler Herşeyi Maxicepten Bekleme :ehe:ehe:ehe

20.  
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/10/2018 - 07:02