Bi şekilde dahili hafızaya ulaşmam lazım, kafayı yicem.

• 13 Eylül 2013
  • 2516 Okunma
  • 8 Cevap

1. arkadaşlar dün gece maxipro5 e cwm yüklerken half brick oldu cihaz. telefonu açarken signature verify failed gibisinden hata veriyor.. cwm yükleme işlemini root explorer ile recovery.img dosyalarını değiştirerek yaptım.. cihazın içinde orjinal recovery dosyasıda duruyor yani. ona ulaşabilirsem cihazı açacağım tek çarem bu şuan için. xda da telefon kapalıyken pembe ekranda dahili hafızaya ulaşabileceğimi söylemişler fakat windows 7 de ve ubuntuda denedim olmuyor. gece 11 den beri uyumadım bu sorunla uğraşıyorum.. konu hakkında yardımcı olacak kimse yok mu?

Yazan: Peocawe
  2. Recoverye girip adbden yapabilirsin komut satırıyla

adb pull

Android sdk platform-tools içinde bulabilirsin.

Peocawe bunu beğendi.
  3. recovery e giremiyorum hocam. Girebilsem illa ki bi çözüm yolu bulurum.. Oraya girmeden ulaşmam gerek hafızaya, yok mu bi yöntemi. İlk defa bu kadar sıkıştım. :S

4. Bootloader modu yok mu cihazın? Oraya girebilsen de olur

Peocawe bunu beğendi.
  5. bootloader derken pembe bir ekrana giriyor hocam recovery dışında.. xda'da şey yazmışlar o pembe ekrana geldiğinde usb ile pc ye bağla mount olarak diskler çıkacaktır demiş fakat olmadı.. Türk forumunda ubuntunun direk dahili hafızayı göstereceğini okudum, üşenmedim ubuntu indirip kurdum fakat hala sonuç alamadım. Artık olumluda, olumsuzda olsa her yoruma umutla bakıyorum, her şeyi deniyorum.

6. Adbyi dene pembe ekranda

Peocawe bunu beğendi.
  7. Hocam rica etsem biraz daha açar mısınız? Tam olarak ne şekilde, nasıl deneyeyim?

8. Disaridayim suan eve gelince anlatirim detayli :)

Peocawe bunu beğendi.
  9. haberlerinizi bekliyorum hocam, tek umudum siz kaldınız vallahi. :)

Yüklüyor...
21/11/2018 - 07:42